Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wieczór autorski Ewy Foley w Warszawie (Reguły) – wstęp wolny. SOLD OUT!

14 lipca, 2021 @ 18:00 - 19:30

14 LIPCA 2021 WARSZAWA: POZYTYWNA ŚRODA Z EWĄ FOLEY SOLD OUT – nie ma już miejsc.

Następne spotkanie, POZYTYWNA SOBOTA czyli 1-DNIOWY (godz. 10-17) WARSZTAT pt. ZAKOCHAJ SIĘ W ODDECHU z Ewą Foley już 24 lipca w Warszawie, zostały ostatnie miejsca (cena 190 zł). Zapraszamy. Zapisy w biurze ISI foley@foley.com.pl

Motto: ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU … JESZCZE BARDZIEJ!!

WSTĘP WOLNY dla wszystkich kobiet i mężczyzn na 14 lipca, ale nie ma już miejsc. SOLD OUT.

Adres: (05-816 Warszawa, Reguły) Aleje Jerozolimskie 333a, siedziba firmy ORGANIC LIFE

godz. 18 – 19.30 – proszę przyjechać trochę wcześniej, by zająć sobie miejsce, zaczniemy punktualnie

Wstęp wolny, ale zapisy konieczne bo ilość miejsc na sali ograniczona!

Zapisy: tylko emailem w biurze EWY FOLEY: foley@foley.com.pl

W programie: krótki wykład o pozytywności, sesja pytań i odpowiedzi, podpisywanie książek oraz… NIESPODZIANKA MUZYCZNA!!

Do zobaczenia!

PS Chętnie podpiszę książki – jeśli masz swój egzemplarz przynieś ze sobą jeśli nie masz będzie możliwość kupienia w cenach promocyjnych w mini-sklepie na miejscu (ale płatność tylko gotówką!!)

Ewa Foley

 O prowadzącej:

Ewa Foley jest promotorką pozytywnego życia, trenerką rozwoju osobistego, charyzmatycznym mówcą, autorką książek zwanych „trylogią życia” (także w wersji czytanych przez autorkę audiobooków, oraz e-booków):  

ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy (też audiobook i e-book), POWIEDZ ŻYCIU TAK – poradnik dobrostanu oraz BĄDŹ ANIOŁEM  SWOJEGO ŻYCIA – jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową (też audiobook i e-book) (Wydawnictwo FEERIA www.wydawnictwofeeria.pl). 

Jest autorką, narratorką i wydawcą popularnych programów audio (CD, mp3) relaksacyjno-motywacyjno-edukacyjnych do samopomocy w wielu dziedzinach życia. W Australii, gdzie mieszkała przez kilkanaście lat, skończyła studia w zakresie medycyny holistycznej. Inne twórcze doświadczenia to: medytacja, psychologia pozytywna, Hatha Joga, NLP, life coaching, hipnoza, Huna, szamanizm. Ewa posiada niezwykłą umiejętność zaszczepiania uczestnikom swoich prelekcji, warsztatów i szkoleń entuzjazmu, wiary w swoje możliwości i chęci do efektywnego działania. Znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. Inspiruje do szukania spełnienia w życiu, pełnego realizowania swojego potencjału, budowania dobrych stosunków międzyludzkich oraz lepszej przyszłości dla następnych pokoleń. Założycielka „szkoły życia” INSTYTUTU ŚWIADOMEGO ŻYCIA i firmy wydawniczo-szkoleniowej INSPIRATION SEMINARS INTERNATIONAL (ISI EWA FOLEY) www.foley.com.pl 

Szczęśliwa i spełniona kobieta 68+… córka, siostra, matka i żona. Pasjonatka podróży, antropologii, literatury, kina, teatru i opery. Wegetarianka od 35 lat. Kocha prowadzenie KRĘGÓW KOBIET, gotowanie, taniec i gorzką czekoladę. Lubi chodzić na bosaka i po ogniu. Zakochana w pięknie przyrody i „ziemskich aniołach”… czyli ludziach, których spotyka w podróży zwanej życie. 

Następne i jedyne tego lata spotkanie warsztatowe z Ewą Foley 24 lipca w Warszawie godz. 10-17, cena promocyjna dla wszystkich 190 zł

Szczegóły

Data:
14 lipca, 2021
Godzina:
18:00 - 19:30
Kategorie Wydarzenie:
,