O Ewie

Ulubione cytaty Ewy Foley:

„Są tylko dwa sposoby na życie. Jeden to życie tak, jakby nic nie było cudem. Drugi to życie tak, jakby wszystko było cudem.” Albert Einstein

„Życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, co ci się trafi.” Forrest Gump

„Gdziekolwiek jest Twoje życie, jest Świątynią – jeśli JE tak traktujesz!” Budda

AUDIOBOOKI książek Ewy Foley w formacie mp3 książek „ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU” oraz „BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA” czytane przez autorkę już w EMPiKACH w całej Polsce oraz w naszym sklepie internetowym.

Ewa Foley jest cenioną promotorką pozytywnego życia, trenerem rozwoju osobistego i charyzmatycznym mówcą. Jest autorką popularnych książek-poradników (także w formie e-booków oraz audiobooków) zwanych „trylogią życia”: ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy, POWIEDZ ŻYCIU TAK – poradnik dobrostanu oraz BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA – jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową (Wydawnictwo FEERIA www.wydawnictwofeeria.pl).

Stworzyła i prowadzi treningi rozwijające inteligencję duchową i emocjonalną, motywujące do zdrowego, twórczego i odpowiedzialnego życia. Jej prezentacje są autentyczne, pełne swobody, spontaniczności i entuzjazmu. Jest znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. Odkąd wróciła do Polski na stałe w 1994 roku – po kilkunastu latach mieszkania i studiowania w Australii – jest inspiracją dla ludzi szukających nowych dróg i możliwości życiowych. Jest także autorką, narratorem i producentem wielu popularnych programów edukacyjnych na płytach CD i DVD do samopomocy w wielu dziedzinach życia. Dzięki jej programom słuchacze mogą odkrywać swój wewnętrzny potencjał i wykorzystywać go w życiu osobistym i zawodowym.

„Wierzę, że w każdym z nas istnieje pewna szczególna siła, która każe nam zainwestować talent i energię w określonym kierunku. Moją pasją jest inspirowanie do odnalezienia tego kierunku.”

Z wykształcenia językoznawca, specjalista od marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi. Pracowała w biznesie na wysokich stanowiskach. W Australii, gdzie mieszkała przez kilkanaście lat, ukończyła studia w zakresie medycyny holistycznej i doradztwa życiowego. W Sydney prowadziła swoją KLINIKĘ TERAPII NATURALNYCH. Tam rozpoczęła swoją karierę jako terapeuta, autor i trener. Studiowała najnowsze kierunki psychologii pozytywnej, NLP, life coaching, bioenergetykę, Dotyk dla Zdrowia, kinezjologię, hipnozę wg Ericksona, Hunę, praktyki szamańskie, Voice Dialogue. Jest Master Praktykiem NLP, Mistrzem Reiki oraz Trenerem Soul Body Fusion.

Jest członkiem Australijskiego Stowarzyszenia Medycyny Naturalnej, Amerykańskiego Międzynarodowego Stowarzyszenia Reiki, Polskiego Stowarzyszenia Programowania Neuro-Lingwistycznego (NLP).

Po wielu latach poszukiwań, podróży i uczenia się od mistrzów takich jak Louise L. Hay, Sondra Ray, Stuart Wilde, Marcel Vogel, Shakti Gawain, Lazaris, dr Frank Adler, Denise Linn, Jose Silva, Christina Thomas, Marina i Colin P. Sisson, Bert Hellinger, Joy Manne, David Neenan, Christina Hall w roku 1994 założyła w Polsce firmę Inspiration Seminars International (ISI). ISI wydaje i rozprowadza autorskie programy Ewy na płytach CD i DVD („Joga z Ewą”, konstelacje rodzinne z Bertem Hellingerem). Jej programy edukacyjne zachęcają do rozwoju osobowości, zawierają inspirującą do zmiany wiedzę oraz zapewniające zdrowie psycho-fizyczne różnorodne techniki relaksacyjne

ISI wydaje po polsku w ramach umów licencyjnych kasety z wykładami znanych światowych autorów, takich jak Louise L. Hay, Stuart Wilde. ISI zaprasza też do Polski znanych trenerów zagranicznych z ich autorskimi programami (Jonette Crowley kwiecień 2020)

W 1997 roku wraz z Małgorzatą Bojanowską założyła w Warszawie INSTYTUT ŚWIADOMEGO ŻYCIA, potem Instytut Świadomego Życia Ewy Foley. Ta „szkoła życia” oferowała przez wiele lat w wielu miastach Polski roczny program rozwoju osobistego oraz systematyczne seminaria samodoskonalenia.

Ewa Foley warsztaty

Ewa Foley warsztaty

Ewa jest też cenionym tłumaczem. Doskonale mówi po angielsku, dobrze po niemiecku i rosyjsku, uczy się hiszpańskiego. Wiele podróżuje po różnych kontynentach odwiedzając ciekawe miejsca i ośrodki, ciągle doskonaląc swój warsztat, spotykając liderów światowego ruchu rozwoju potencjału ludzkiego, w który jest aktywnie zaangażowana. Organizuje wyprawy świadomych globetrotterów w miejsca mocy Ameryki Północnej i Południowej, Australii i Nowej Zelandii.

Ma wielką pasję dziennikarską i jest doświadczonym prezenterem radiowym i telewizyjnym. W latach 1994-95 współpracowała z RADIEM KOLOR (jako „Kolorowa Profesor”: codzienne felietony na temat znaczenia kolorów w naszym życiu i współ-autor audycji nocnej „Duch w Kolorze”). Od wielu lat udziela wywiadów w radiu (ESKA „Bliżej siebie”, program III, Radio ZET, Radio dla Ciebie) i telewizji (TVPI „Kawa i herbata”, TVPII „Świat Kobiet”, POLSAT „Tylko dla Dam”, WOT „Fotel” etc.). Pracowała jako Dyrektor Personalny w IBM Polska, prowadziła też swoją firmę konsultingową. Współpracuje z wieloma ośrodkami medycyny naturalnej w Polsce. Jest zapraszana jako gość i konsultant do wielu programów telewizyjnych („Lustra” W. Pszoniaka, „Dekalog” J. Santorskiego, „Bliżej Natury” POLSAT etc.). Od stycznia do czerwca 1998 roku w każdą sobotę prowadziła magazyn ezoteryczny „Era Wodnika” w NASZEJ TV. W miesięcznikach „Czwarty Wymiar”, „Nieznancy Świat” ukazywały się regularnie jej reportaże i korespondencje z podróży po świecie.

Misja Ewy: „Chcę wykorzystywać cały swój potencjał i wiedzę w pracy na rzecz uszlachetniania współczesnego świata.”

Prywatnie: szczęśliwa zakochana w życiu spełniona kobieta 67+, mama Maćka, żona Miśka, weganka, obieżyświatka i rowerzystka!, pasjonatka kina i teatru, kocha czekoladę, chodzenie na bosaka, jogę, medytację i taniec, ceni poczucie humoru i uczciwość, dobrze gotuje!!