Powiedz życiu tak!

Powydz życiu tak! Ewa FoleyPowiedz życiu tak! – poradnik dobrostanu

Od wydawcy (Wydawnictwo FEERIA):

„Ten przewodnik po życiu Ewy Foley możesz wziąć wszędzie – to rzadkie połączenie wspaniałych pomysłów i praktycznych rozwiązań.. Otwierając ją na dowolnej stronie, natychmiast znajdziesz coś, co pobudzi cię do działania, podsunie dobry pomysł czy rozwiązanie problemu, zharmonizuje ciało, umysł i duszę, przywoła miłość, pogodę ducha i dobry humor, które są w tobie. Każda strona zaprowadzi cię do odkrycia drzemiącego w tobie bogactwa wewnętrznych możliwości.
Ten „niezbędnik” pomoże ci przeżyć twoje życie w dobrym stanie – świadomie i godnie płynąc z nurtem wszechobecnego piękna i dobra.
Ta książka zaprasza do pouczającej podróży, mającej ukazać co tak naprawdę jest ważne i natchnąć czytelnika do stworzenia życia, którego rzeczywiście pragnie. Proponuje ci praktyczny sposób zarządzania swoją energią za pomocą prostych ćwiczeń i jasnych poleceń/sugestii.
Książka ta pokaże ci jak samodzielnie kierować swoim losem, jak pokonywać niezdrowe nawyki i zmieniać ograniczające przekonania, jak postrzegać zmiany jako fantastyczne okazje do rozwoju osobistego i wzrostu, jak najlepiej wykorzystać swoje życie.”
Tak łatwo jest nawracać innych, tak trudno jest nawrócić samego siebie.

Ewa Foley

DSC02510