Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Jeżeli nie zamierzasz być sobą – to kto Tobą będzie…? Ewa Foley o sztuce autentycznego życia, bezpłatnie online

5 czerwca, 2021 @ 14:00 - 15:00

To już za kilka dni! 🙂 Zapisz się koniecznie tu: www.konferencjadlakobiet.pl

Moja prelekcja pt. „Jeżeli nie zamierzasz być sobą – to kto Tobą będzie…? „godz. 14-15

Ewa Foley

O czym będzie…??? O sztuce autentycznego życia –

w prostych wskazówkach popartych własnymi doświadczeniami i wspomnieniami Jak zadbać o siebie holistycznie, kształtować zdrowe nawyki i zarządzać swoją energią Jak pielęgnować cztery obszary tożsamości człowieka – pokój ciała, pokój umysłu, pokój emocji i pokój ducha.

„Jeżeli nie zamierzasz być sobą – to kto Tobą będzie…?”

Motto:

„Kiedy jest się dla siebie obcym, wtedy jest się wyobcowanym także wobec innych.” 

Anne Morrow Lindbergh

Ewa Foley będzie mówić o sztuce autentycznego życia. Powołując się na swoje doświadczenia, zainspiruje do uporządkowania swojego życia, kształtowania zdrowych nawyków, zarządzania swoją energią i bycia autentycznie SOBĄ. Przedstawi holistyczną koncepcję tożsamości człowieka, którą odzwierciedla hinduskie przysłowie: człowiek jest jak dom o czterech pokojach – jest pokój ciała, pokój umysłu, pokój emocji i pokój ducha.

Ta prelekcja pełna będzie prostych wskazówek, ciekawych konkluzji i niezwykłych spostrzeżeń przeplatanych wspomnieniami z inspirujących wydarzeń jej życia. Ewa zawsze stwarza klimat ciepła i serdeczności. Jej wrodzony entuzjazm, radość życia i wiara w możliwości człowieka udzielają się wszystkim, z którymi ma kontakt. Niektóre refleksje Ewy są oczywiste, inne nigdy nie przyszłyby Ci do głowy. Wszystkie podniosą jakość Twojego życia i TWOJEJ RELACJI ZE SOBĄ.

„W prezencie od życia dostajesz codziennie całkiem nowe 24 godziny. Możesz ten czas zmarnować lub wykorzystać mądrze i świadomie. Wybór należy do Ciebie.” 

Ewa Foley

Szczegóły

Data:
5 czerwca, 2021
Godzina:
14:00 - 15:00
Kategorie Wydarzenie:
,