Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

QUANTUM Soul Body Fusion z Jonette Crowley (USA) 1-dniowy warsztat nagranie z tłumaczeniem

2 sierpnia @ 15:00 - 22:00

Zł.590

Ten warsztat z Jonette Crowley (USA) odbyło się live na zoom 6 marca 2021 po angielsku z polskim symultanicznym tłumaczeniem Kasi Gwiazdowskiej. Warsztat został nagrany i można go kupić. Po otrzymaniu wpłaty (informacja poniżej) dostaniesz link do nagrania. Była moc z nami tego dnia!

Polecam ściągnięcie tego nagrania na swój komputer i wielokrotne odsłuchanie tego warsztatu. Ewa Foley 

Cena: 590 zł

Jonette Crowley znana jako “duchowy Indiana Jones” w spódnicy jest współczesną mistyczką, szamanką, autorką książek i utalentowanym medium dla przewodnika duchowego o imieniu „Mark”.

Więcej na stronie: www.JonetteCrowley.com

Ważna informacja: Jonette została inicjowana na “Babcię”/Grandmother jesienią 2020 przez Grandmother Sasa –  zasiada teraz w RADZIE PLEMIENNEJ STARSZYZNY, opowie o tym na warsztatach!

QUANTUM SOUL BODY FUSION (w programie m/in.: inicjacja New Quantum SBF oraz inicjacja na Lidera Światła i wiele wiele więcej… )

To zaawansowane szkolenie jest DLA WSZYSTKICH, nie tylko dla polskich certyfikowanych Praktyków SBF.

Zamów emailem: foley@foley.com .pl
Link do nagrania dostaniesz po wpłaceniu 590 zł na konto
ISI EWA FOLEY Bank PKO S.A. I O/W-WA Nr 26124010371111000006938237
Wystawiamy faktury VAT. (w tytule: nagranie QSBF)
Po otrzymaniu wpłaty wyślemy mailem link do nagrania.
Jonette & Ewa w Kolorado, USA
.„Nadszedł czas, aby ci z Was, którzy otrzymali DNA do zmiany, wyszli z wygodnego stada i podążali za instynktami, które zostały w Was wdrukowane. Musisz słuchać swojego głosu w świecie. Twoje bezpieczeństwo nie jest tam, gdzie je do tej pory znajdowałaś/eś. Jest w podążaniu za głosem serca. To da Ci prawdziwe poczucie bezpieczeństwa”.
– Mark

      

Od Jonette: Energie Soul Body Fusion intensywnie się rozwijają! Czy jesteś gotów/gotowa na następny „kwantowy” krok ?

Ten SZCZEGÓLNY dzień pozwoli nam zagłębić się w prawdziwie transformujące aspekty Soul Body Fusion®. Zaczniemy od tego, że naprawdę doświadczysz boskości swojego ciała. Ten zaawansowany warsztat SBF pozwoli ci na nawiązanie kontaktu z energiami Bogini Asztatary oraz wprowadzi cię w inicjującą przestrzeń, gdzie będziesz w stanie przyjąć i utrzymać więcej energii swojej duszy/ducha niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś.  Niektórzy nazywają to „Kwantową Soul Body Fusion”. To wszystko pozwoli nam na wykorzystanie szybko rozwijających się obecnie energii dla naszego własnego wzrostu, uzdrowienia i dobrostanu.

Doświadczysz bardziej intensywnych/ potężniejszych Fuzji niż kiedykolwiek wcześniej. Będziemy także pracować nad zespoleniem (Fuzją) energii Wszechświata i Matki Ziemi!

„Od dziecka miałem problemy ze słuchem. Przeczytanie książki „Soul Body Fusion” było punktem zwrotnym dla mojego uzdrowienia. Potem miałem sesję na odległość, to było wspaniałe doświadczenie, poczułem się bardzo ugruntowany. Chyba właśnie tego potrzebowało moje ciało przez te wszystkie lata… a potem wydarzyła się magia… następnego dnia poczułem jakieś bulgotanie w uchu… otwierało się! Teraz słyszę już doskonale! Odzyskałem słuch!!! Czuję się wspaniale i pewnie!” – Huda, Kuwejt

Aby doświadczyć bezpośredniej transmisji SBF od Jonette kliknij tutaj http://www.youtube.com/watch?v=b5gB1cLwrCM

“Ludzie wciąż zmagają się z problemami, zarówno fizycznymi jak i mentalnymi, nie przypuszczając nawet, co leży u podłoża tego wszystkiego: zerwana więź pomiędzy duszą i ciałem.”                                Deepak Chopra

To szkolenie umożliwi Ci na udział w międzynarodowym certyfikowanym 5-dniowym szkoleniu trenerskim SBF z Kasią Gwiazdowską w roku 2024 w Warszawie lub online, 

Więcej na stronie: www.JonetteCrowley.com  oraz www.soulbodyfusion.com

Zapisy tylko emailem: foley@foley.com.pl

O prowadzącej:
Jonette jest współczesną mistyczką, autorką książek i utalentowanym medium dla przewodnika duchowego o imieniu „Mark” . Od roku 1990 prowadzi w Stanach Zjednoczonych i Europie popularne warsztaty rozwoju duchowego prowadzone metodą chanellingu, uznawane za czołowe w światowym ruchu rozwoju potencjału człowieka. Nigdy nie powtarza jednego tematu dwa razy! Posiada niezwykły talent przekraczania granic świadomości i otwierania ludzkich serc. Sama jej obecność powoduje w uczestnikach jej spotkań przestrzeń energetyczną umożliwiającą dotarcie do magnetycznej mądrości 10 wymiaru i 11 (zwanym przez „Mark” Shamballa). Dotychczas odwiedziła ponad 68 krajów. W Denver, Kolorado założyła Center for Creative Consciousness (Centrum Twórczej Świadomości). Zanim przebudziła się jej umiejętność chanellingu pracowała jako manager przez wiele lat w Australii i Stanach w przemyśle komputerowym. Posiada MBA i doktorat z wyróżnieniem Phi Beta Kappa.

OPIS WARSZTATU: Uwolnij swoją moc i potencjał dzięki nowym inicjacjom! 

W programie m. in.: NOWE Quantum Soul Body Fusion®, inicjacja na Lidera Światła i aktywacje mocy…

Obecne czasy są katalizatorem głębokich zmian wewnętrznych i zewnętrznych. Przewodnik duchowy “Mark” nazwał rok 2021 ROKIEM PRZEJŚCIA (ang. transition). 

Często nasze fizyczne, emocjonalne i mentalne ciała po prostu nie nadążają za tempem tych zmian. Podczas tego 1-dniowego zaawansowanego szkolenia Jonette pomoże uczestnikom w pełniejszym urzeczywistnieniu swojej mocy i potencjału poprzez potężne inicjacje i aktywacje energetyczne. To podniesie jakość Twojego pola energii kwantowego. Będziesz także pracować w parach z innymi certyfikowanymi Praktykami SBF celem  ugruntowania tych nowe częstotliwości w twoim ciele fizycznym. 

Celem nadrzędnym tego ZLOTU jest wzmocnienie Twojej praktyki Soul Body Fusion®, tak abyś mógł/mogła być najlepszym Praktykiem lub Nauczycielem SBF w czasach, kiedy tak wiele osób potrzebuje wsparcia i pomocy.

Dodatkowe Informacje: 

Cena: 590 zł

Warsztat prowadzony w języku angielskim z symultanicznym tłumaczeniem na język polski przez Kasię Gwiazdowską. 

Latem 2020 Jonette została zainicjowana w tradycji rdzennych narodów Ameryki Północnej na „Babcię”/Grandmother. Jest teraz członkiem starszyzny plemiennej upoważnionym do prowadzenia ceremonii i świętych obrzędów życia. Jej moc światowej szamanki rośnie.

To szkolenie ma zupełnie nowy program, wprowadzi uczestników w wibrację NOWEGO Quantum Soul Body Fusion® i jest dostępne DLA WSZYSTKICH, nie tylko dla certyfikowanych Praktyków i Nauczycieli SBF. 

Zamów nagranie emailem w biurze ISI  foley@foley.com.pl

 

Szczegóły

Data:
2 sierpnia
Godzina:
15:00 - 22:00
Koszt:
Zł.590
Kategorie Wydarzenie:
, , , , ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Miejsce wydarzenia