Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

NewsLetter EWY FOLEY maj 2024

31 maja @ 08:00 - 17:00

Free

NL EWY FOLEY kwiecień 2024

(aby dostawać kolejne NL zapisz się przez stronę www.foley.com.pl )

Z OSTATNIEJ CHWILI: dzisiaj były 2 rezygnacje na mój jedyny w roku 2024 oczyszczajacy wyjazd czyli 7 DNIOWY HOLISTYCZNY DETOKS nad morzem 25 maja – 1 czerwca. Pilnie pisz do biura foley@foley.com.pl jeśli taki wyjazd ciebie interesuje… Ewa F albo do mnie na priv ewa.foley@gmail.com

20 – 26 maja 2024 Ewa Foley będzie po raz trzeci prelegentem na FLOW! SUMMIT 2024 – wystąpi wśród 50 czołowych światowych mówców. Nowa prelekcja Ewy pt. „POWIEDZ ŻYCIU TAK I NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!” online już 20 maja!  Można ją obejrzeć bezpłatnie przez 48 godzin i potem wszystkie prelekcje tylko trzeba się zarejestrować!! Link poniżej i można go podawać dalej

https://elopage.com/epl/AmWt6gL1CX4xjS1iUaC8

POZYTYWNE SOBOTY z Ewą Foley na sali w Warszawie: 15 czerwca lista rezerwowa!

6 lipca – są miejsca

Adres tych zajęć: podamy przy zapisach. Wstęp promocyjny dla wszystkich 350 zł

NAKŁAD dwóch moich książek (Zakochaj się w życiu, Powiedz życiu tak) wyczerpany i wznowienie w odświeżonej wersji będzie dopiero jesienią 2024!

Teraz możesz zamawiać tylko BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA (końcówka nakładu więc się pośpiesz z zamówieniem mailem foley@foley.com.pl) – jest też wersja audiobook (czytam ja przez 12 godzin) oraz e-book (Wydawnictwo FEERIA)

INSPIRUJĄCE ROZMOWY: Gosia Ohme i Ewa Foley rozmawiały 16 lutego w porannej KAFCE –

kolejna nasza rozmowa odbyła się 28 marca godz. 8.15 rano – link tutaj

– link z rozmowy 16 lutego poniżej

Jeśli chcesz do mnie napisać na priv to proszę ewa.foley@gmail.com – postaram się na wszystkie maile odpowiedzieć w ciągu kilku dni.

Moje nagrania w formie wykładów i medytacji  audio mp3 download znajdziesz kliknij tutaj, szczególnie polecam powyższe TWÓRCZA WIZUALIZACJA (wewnętrzne sanktuarium) oraz SEN Z DELFINAMI!!

Moje książki papierowe oraz audiobooki  czy INSPIRACJE (różowe pudełko) raz ILUMINACJE (fioletowe pudełko) z moim autografem zamów emailem podając adres wysyłki i formę płatności (preferowana: przelew bankowy) w biurze ISI foley@foley.com.pl 

Ukochuję do serca i do zobaczenia na szlaku życia. Z miłością i światlem

Wasza Ewa Foley

Pozytywny zoom w niedzielne popołudnie ostatni przed latem:

23 czerwcaa „Porozmawiajmy o życiu świadomym ” godz. 16 – 19 (3 godziny)

Inwestycja: 210 zł (płatne przelewem przy zapisach, nr konta poniżej)

Motto: „Nie uskarżaj się, że różany krzew ma kolce; Ciesz się, że kolczasty krzew nosi na sobie róże.”(przysłowie islamskie)

potem przerwa, a potem jesienią 2024

20 października „Porozmawiajmy o szczęśliwych związkach”

17 listopada „Porozmawiajmy o żałobie i o tych, którzy odeszli…”

14 grudnia „Porozmawiajmy o mocy wdzięczności

Ilość miejsc na wideokonferencjach ZOOM ograniczona – zapisy wyłącznie w biurze ISI emailem: foley@foley.com.pl

Miejsce rezerwuje wpłata 250 zł za każde spotkanie na konto: ISI Bank PEKAO S.A.  Nr 26124010371111000006938237 (tytułem: zoom+data oraz imię i nazwisko) Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty – wyślemy link do wideokonferencji ZOOM oraz instrukcje.

Serdecznie pozdrawiaMY i zapraszaMY

Ewa Foley & Zofia Kordos biuro ISI (tel. 606 885555) www.foley.com.pl 

UWAGA: POZYTYWNE SOBOTY z Ewą Foley nie będą nagrywane ani udostępniane – odbędą się tylko w czasie rzeczywistym TU I TERAZ. Będą ćwiczenia pisane: proszę przygotować notatnik i długopis, herbatę lub wodę z cytryną do popijania. No i oczywiście dobry nastrój.

Spotkania z Ewą na sali w Warszawie wiosną 2024 zapisy tylko mailem w moim biurze foley@foley.com.pl 

godz. 10-17  wstęp 350 zł

15 czerwca „Obejmij swoje wewnętrzne dziecko” SOLD OUT! jest lista rezerwowa

6 lipca „Świadome oddychanie dla zdrowia i urody” są miejsca

DETOKSYKACJA NAD MORZEM dla kobiet z Ewą Foley w maju (25.05-1.06) zostały 2 miejsca!

WAKACJE Z ROZWOJEM z Ewą Foley/DWA TYGODNIOWe KRĘGI KOBIET w Kawkowie/Warmia w sierpniu:  4-11.08 (7 dni) oraz 13.18.08 (5 dni) SOLD OUT – listy rezerwowe

Polecane w tym miesiącu audio Louise L. Hay to: „101 MYŚLI MOCY” oraz UZDROWIENIE SIEBIE (czyta Ewa Foley) – możesz kupić w naszym SKLEPIE na www.foley.com.pl jako CD lub mp3 download. UWAGA:  wszystkie nagrania mp3 Ewy Foley i Louise Hay w wiosennej promocji do odwołania tylko 20 zł!! Link:

https://mp3.foley.com.pl/ 

Od Ewy Foley : (fragment książki POWIEDZ ŻYCIU TAK!) nakład tej książki wyczerpany wznowienie będzie dopiero jesienią 2024 (Wydawnictwo FEERIA)

„…Wybór między życiem wielkim a nijakim należy do Ciebie… Możesz wybrać bycie człowiekiem dobrym, pogodnym, uczciwym, szczerym, ale możesz też wybrać życie marudnego egoisty – obojętnego i powierzchownego. Masz  wybór między iluzją, światem pozorów a światem prawdy i światła. Świadome życie zaczyna się od szacunku dla rzeczywistości – szacunku dla faktów i prawdy.

Co jest, jest; nie ma, czego nie ma. Taka świadomość rzeczywistości jest zawsze źródłem wolności, siły i spotęgowanych możliwości. Jesteś tu po to, by świadomie uczestniczyć w procesie własnej ewolucji, by rozwinąć w pełni swój potencjał, by dokonywać właściwych wyborów, by kochać, uczyć się i rozwijać duchowo. Wierzę, że duchowość oznacza troskę o świadomość, jej potrzeby i rozwój. Zatem każdy, kto oddaje się rozwojowi osobowości, kto pogłębia i buduje swoją samoświadomość oraz dąży do samopoznania, znajduje się na ścieżce duchowej…”

Ewa Foley jest doradcą rozwojowym, cenionym wykładowcą, promotorką pozytywnego życia. Jest także autorką popularnych książek (także w wersji audiobook oraz e-book) znanych jako „trylogia życia” ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy, POWIEDZ ŻYCIU TAK – poradnik dobrostanu, BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA – jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową . (Wydawnictwo FEERIA www.wydawnictwofeeria.pl)

Stworzyła i prowadzi warsztaty rozwijające inteligencję duchową i emocjonalną, motywujące do zdrowego, twórczego i odpowiedzialnego życia. Jej prezentacje są autentyczne, pełne swobody, spontaniczności i entuzjazmu. Jest znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. W Australii, – gdzie mieszkała przez kilkanaście lat – ukończyła studia w zakresie medycyny holistycznej i doradztwa życiowego. W  Sydney prowadziła KLINIKĘ TERAPII NATURALNYCH. Tam rozpoczęła swoją karierę jako trener, life coach i wykładowca. Studiowała najnowsze kierunki psychologii pozytywnej, Programowanie Neuro-lingwistyczne (NLP), pracę z ciałem (bodywork). Inne twórcze doświadczenia dotyczyły rożnych metod rozwoju osobowości, takich jak: medytacja, joga, rebirthing, bioenergetyka wg Lowena, Huna, szamanizm, konstelacje rodzinne, Soul Body Fusion.

Odkąd wróciła do Polski na stałe w 1995 roku jest inspiracją dla ludzi szukających nowych dróg i możliwości życiowych. W Warszawie w roku 1998 założyła INSTYTUT ŚWIADOMEGO ŻYCIA EWY FOLEY – szkołę rozwoju osobistego z filiami w wielu miastach w Polsce – szkoła już zamknięta!). Jest także autorką, narratorką i wydawcą programów edukacyjnych (audio i wideo) do samopomocy w wielu dziedzinach życia wydawanych przez jej firmę INSPIRATION SEMINARS INTERNATIONAL strona internetowa: www.foley.com.pl 

Prywatnie: szczęśliwa zakochana w życiu spełniona kobieta 71+, córka Eugenii i Antoniego, siostra Zosi i Gosi, mama Maćka, żona Miśka, weganka, obieży-światka i rowerzystka!, pasjonatka kina i teatru, kocha nurkowanie, gotowanie i gorzką czekoladę, chodzenie na bosaka, jogę, medytację i taniec, ceni poczucie humoru, pogodę ducha i autentyczność.

20 – 26 maja 2024 Ewa Foley będzie po raz trzeci prelegentem na FLOW! SUMMIT 2024 – wystąpi wśród 50 czołowych światowych mówców. Nowa prelekcja Ewy pt. „POWIEDZ ŻYCIU TAK I NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!” online już 20 maja!  Można ją obejrzeć bezpłatnie przez 48 godzin i potem wszystkie prelekcje tylko trzeba się zarejestrować!! Link poniżej i można go podawać dalej

https://elopage.com/epl/AmWt6gL1CX4xjS1iUaC8

 

 

Szczegóły

Data:
31 maja
Godzina:
08:00 - 17:00
Koszt:
Free
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,