Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Jonette Crowley (USA) weekend z tłumaczeniem na polski (nagranie z roku 2021)

30 lipca @ 15:00 - 31 lipca @ 22:00

800zł

 To spotkanie z Jonette Crowley 6-7 marca 2021 zostało nagrane i można je kupić do odsluchania/obejrzenia w dogodnym dla siebie czasie. (800 zł) Zamów emailem w biurze ISI foley@foley.com.pl

Po otrzymaniu wpłaty (informacja poniżej) dostaniesz link do nagrania. Była moc! Polecam ściągnięcie tego warsztatu na swój komputer (to duże pliki) i potem wielokrotne odsłuchanie tego warsztatu.

Ewa Foley

Jonette Crowley (z Denver, Kolorado, USA) prowadzi DWA NOWE WARSZTATY w specjalnej promocyjnej cenie (800 zł dwa dni/weekend)

6 – 7 marca (2 dni) godz. 15 – 22 polskiego czasu

Po angielsku – tłumaczy na żywo Kasia Gwiazdowska

Jonette została inicjowana na “Babcię”/Grandmother kilka miesięcy temu przez Grandmother Sasa –  zasiada teraz w RADZIE PLEMIENNEJ STARSZYZNY, opowie o tym na warsztatach! Jonette Crowley znana jako “duchowy Indiana Jones” w spódnicy jest współczesną mistyczką, szamanką, autorką książek i utalentowanym medium dla przewodnika duchowego o imieniu „Mark”. Więcej na stronie: www.JonetteCrowley.com

6.03 QUANTUM SOUL BODY FUSION (w programie m/in.: inicjacja New Quantum SBF oraz inicjacja na Lidera Światła i wiele wiele więcej… ) 400 zł – nie ma zniżek!

To zaawansowane szkolenie jest tylko dla polskich certyfikowanych Praktyków SBF. Proszę przy zapisach emailem przysłać skan swojego certyfikatu! (lub podać termin i nazwisko trenera SBF).

7.03. „Niedziela z Mark: Światło  Świadomości Shamballa” 400 zł – nowy warsztat, nie ma zniżek.

Warsztat będzie tłumaczony symultanicznie na język polski przez Kasię Gwiazdowską

Przerwy: Na ogół w ciągu 7 godzin warsztatu są dwie krotsze przerwy ok 15 min (poranna i popołudniowa) oraz dłuższa – w Polsce będzie to “kolacyjna” przerwa ok 60 min – mniej więcej w połowie czyli ok 18.30/19.
Nagranie: Cały weekendowy warsztat będzie nagrany i uczestnicy tego „live”  dostaną link do ściągnięcia tego nagrania na swój komputer (to będzie duży plik, trzeba mieć miejsce na komputerze!) i będzie można całość ponownie zobaczyć/odsłuchać w dowolnym wygodnym dla ciebie czasie..
Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia online w marcu. Ewa Foley

Zapisy tylko e-mailem w biurze ISI: foley@foley.com.pl

Kupno nagrania (800 zł za cały weekend) umożliwia wpłata na konto:
ISI Bank PKO S.A. I O/W-WA Nr 26124010371111000006938237
Wystawiamy faktury VAT. Proszę podać dane firmy przy zamówieniu!
Po otrzymaniu wpłaty wyślemy mailem linki do wideokonferencji zoom i instrukcje logowania.
ZapraszaMY!
Jonette & Ewa, z Denver Colorado USA

.„Nadszedł czas, aby ci z Was, którzy otrzymali DNA do zmiany, wyszli z wygodnego stada i podążali za instynktami, które zostały w Was wdrukowane. Musisz słuchać swojego głosu w świecie. Twoje bezpieczeństwo nie jest tam, gdzie je do tej pory znajdowałaś/eś. Jest w podążaniu za głosem serca. To da Ci prawdziwe poczucie bezpieczeństwa”.
– Mark

page2image6560

Jonette naucza zgodnie z Uniwersalnym Przepływem, co oznacza, że forma zajęć jest spontanicznie kierowana przez ducha, wykorzystując kosmiczne energie chwili, celem uzyskania najwyższych możliwych rezultatów/korzyści dla każdego z uczestników.

Zamów tylkko e-mailem w biurze ISI: foley@foley.com.pl

 

Szczegóły

Początek:
30 lipca @ 15:00
Koniec:
31 lipca @ 22:00
Koszt:
800zł
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Organizator