Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Detoksykacja tygodniowa nad morzem z Ewą Foley (Pleśna k. Ustronia Morskiego) zostały 2 miejsca!

24 maja, 2025 @ 16:00 - 31 maja, 2025 @ 13:00

2990zł

24 – 31  maja 2025 (7 dni) !!

Z OSTATNIEJ CHWILI: dzisiaj były 2 rezygnacje na mój jedyny w roku 2025 oczyszczajacy wyjazd czyli 7 DNIOWY HOLISTYCZNY DETOKS majowy nad morzem . Pilnie pisz do biura foley@foley.com.pl jeśli taki wyjazd ciebie interesuje… Ewa F albo do mnie na priv ewa.foley@gmail.com

Ośrodek wczasowy PLEŚNA PARK we wsi PLEŚNA (15 km od Kołobrzegu) 

HOLISTYCZNE tygodniowe OCZYSZCZANIE CIAŁA, EMOCJI, UMYSŁU I DUCHA nad morzem z Ewą Foley

MIEJSCE: Ośrodek wczasowy PLEŚNA PARK, pięknie położony na końcu wsi, spacerek 10 min do plaży, ok. 15 km od Kołobrzegu, 5 km od Ustronia Morskiego –  Dojazd i info na stronie www.wczasyplesna.pl 

Zapraszam Cię na doświadczenie PŁYNNEJ DIETY przez tydzień – na detoksie pijemy tylko świeże soki owocowe i warzywne, zioła, glinkę & babką płesznik i buliony/zupki wegańskie warzywne. Nie będziesz głodna!!

TYLKO jeden TURNUS 7 dniowy prowadzi Ewa Foley!!!

Zapraszam Cię w fascynującą podróż przez Twoje ciało, umysł, emocje i ducha. W czasie tej podróży oczyścisz nie tylko swój organizm, ale także różne sfery życia. Program holistycznego oczyszczania organizmu przeznaczony jest dla kobiet, dla których ważne jest zdrowie i naturalne piękno. Podczas tego warsztatu wzmocnisz siły witalne swojego ciała oraz pobudzisz jego pierwotne zdolności do samooczyszczania i samouzdrawiania. Każdego dnia Twój organizm narażony jest na wpływ wielu negatywnych czynników – niewłaściwe odżywianie, stresogenny tryb życia, zanieczyszczenie środowiska, tłumione emocje. W rezultacie możesz miewać spadki nastroju, odczuwać ogólne osłabienie, depresję. Wystarczy oczyścić swoje ciało z toksyn, aby nabrać lekkości, odzyskać energię życiową i aby umysł się wyostrzył. Po takim przygotowaniu ciała, praca nad rozwojem emocjonalnym i duchowym staje się bardziej efektywna

CO ZYSKASZ

nowy poziom entuzjazmu, witalności i dobro-stanu,

dużo siły i energii życiowej

piękną sylwetkę, promienną cerę, błysk w oczach

nauczysz się jak dbać o swoją wewnętrzną harmonię

nauczysz się jak odczytywać informacje płynące z Twojego ciała

dowiesz się w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak się relaksować

poznasz uzdrawiającą moc oddechupowitania słońca, hatha jogi i medytacji

poznasz PULSING

silny układ odpornościowy, promienne zdrowie, doskonałe samopoczucie

znaczące odmłodzenie organizmu, zmysłowość

radość życia i zadowolenie

Polecam słuchanie powyższych medytacji…. Ewa Foley (kup w sklepie mp3 download lub CD) TERAZ JEST PROMOCJA!!

CO STRACISZ?

kilka zbędnych kilogramów i duużżooo toksyn

zmęczenie i niezadowolenie ze swojego ciała

stare, zalegające stresy

blokady energetyczne

zniechęcenie i letarg

niskie poczucie własnej wartości

CZYM JEST HOLISTYCZNA METODA OCZYSZCZANIA ORGANIZMU?

W podejściu holistycznym organizm jest traktowany jako całość. Zarówno ciało, jak i umysł, emocje i duch są częścią tego samego cudownego mechanizmu. Dlatego też w czasie tego programu stosowane są różne metody, które oddziaływają na wymienione obszary. W celu wyeliminowania toksyn z organizmu stosujemy świeże soki owocowe i warzywne, homeopatie, zioła, witaminy, glinkę, zabiegi hydrokolonoterapii (oczyszczenie jelita grubego). W programie będzie także codzienna poranna medytacja, joga, marsze i spacery nad morzem, taniec, techniki relaksacyjne i oddechowe, wykłady oraz ćwiczenia praktyczne. Będzie też czas na odpoczynek i pracę własną. Zdrowie, witalność, radość życia i lepsza ogólna kondycja psychofizyczna od tej chwili staną się Twoim naturalnym stanem!

TEJ WIOSNY ZRÓB COŚ DLA SIEBIE – ZAKOCHAJ SIĘ W SWOIM ZYCIU I W SWOIM CIELE!

PROWADZI: EWA FOLEY

Ewa Foley jest cenioną promotorką pozytywnego życia, trenerką rozwoju osobistego i charyzmatycznym mówcą motywacyjnym. Jest autorką popularnych książek-poradników zwanych „trylogią życia”:

„Zakochaj się w życiu”– podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy

„Zakochaj się w życiu”– podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy

ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy, POWIEDZ ŻYCIU TAK – poradnik dobrostanu

oraz BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA –

jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową (Wydawnictwo FEERIA www.wydawnictwofeeria.pl).  Stworzyła i prowadzi treningi rozwijające inteligencję duchową i emocjonalną, motywujące do zdrowego, twórczego i odpowiedzialnego życia. Jej prezentacje są autentyczne, pełne swobody, spontaniczności i entuzjazmu. Jest znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. Odkąd wróciła do Polski na stałe w 1994 roku – po kilkunastu latach mieszkania i studiowania w Australii –  jest inspiracją dla ludzi szukających nowych dróg i możliwości życiowych.

Nauczycielka jogi integralnej i medytacji. Autorka/narrator i wydawca programów audio/CD oraz DVD (JOGA Z EWĄ) do samopomocy w wielu dziedzinach życia. Jest znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. Dzięki jej programom słuchacze mogą odkrywać swój wewnętrzny potencjał i wykorzystywać go w życiu osobistym i zawodowym. Programy oczyszczania organizmu/detoksy prowadzi od 35 lat w Polsce i w Australii.

warszataty rozwoju osobistego 2019

WARUNKI REZERWACJI:

Prosimy o jak najszybszą rezerwację emailową, najpóźniej 30 dni przed rozpoczęciem programu…

Miejsce rezerwuje WYŁĄCZNIE bezzwrotna przedpłata w wysokości 700 zł (proszę nie wpłacać wcześniej niż w marcu 2024) przelewem na konto ISI Ewa Foley ul. Kleczewska 47, 01-826 Warszawa Bank PKO S.A.I O/W Nr 26124010371111000006938237

Konieczne jest wypełnienie i odesłanie kwestionariusza kwalifikującego o stanie zdrowia i ewentualnie rozmowa osobista telefoniczna/skype z Ewą Foley przed przyjęciem na ten program

Inwestycja za detoksy wiosenne 2024 w Pleśnej: (w tych cenach nie ma zabiegów odnowy biologicznej, to płatne osobno u masażystki)

2990 zł za 7-dniowy turnus z Ewą Foley – w tym pobyt w pokojach 2-osobowych z łazienką (pokój 1-osobowy dopłata 110 zł dziennie), materiały i pełne detoksowe płynne „wyżywienie” tzn. oczyszczające zioła, zupy wegańskie, świeże soki owocowe i warzywne.

UWAGA: osoby „powtarzające” DETOKS Z EWĄ FOLEY  w roku 2024 dostają w prezencie od Ewy 100 zł zniżki. Przy zapisach proszę podać rok i miejsce ostatniego detoksu.

Zapisy tylko emailem w biurze ISI: foley@foley.com.pl

O prowadzącej: 

Ewa Foley jest promotorką pozytywnego życia, trenerką rozwoju osobistego, mówcą motywacyjnym, autorką książek zwanych „trylogią życia” (także w wersji czytanych przez autorkę audiobooków oraz e-booków):  ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy (jest audiobook), POWIEDZ ŻYCIU TAK – poradnik dobrostanu oraz BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA – jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową (jest audiobook) (Wydawnictwo FEERIA www.wydawnictwofeeria.pl). Jest autorką, narratorką i wydawcą popularnych programów audio (na CD oraz mp3 www.mp3.ewafoley.pl ) relaksacyjno-motywacyjno-edukacyjnych do samopomocy w wielu dziedzinach życia. W Australii, gdzie mieszkała przez kilkanaście lat, skończyła studia w zakresie medycyny holistycznej. Inne twórcze doświadczenia to: medytacja, psychologia pozytywna, Hatha Joga, NLP, life coaching, hipnoza, Huna, szamanizm. Ewa posiada niezwykłą umiejętność zaszczepiania uczestnikom swoich wykładów entuzjazmu, wiary w swoje możliwości i chęci do efektywnego działania. Znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. Inspiruje do szukania spełnienia w życiu, pełnego realizowania swojego potencjału, budowania dobrych stosunków międzyludzkich oraz lepszej przyszłości dla następnych pokoleń. Założycielka INSTYTUTU ŚWIADOMEGO ŻYCIA, właścicielka firmy wydawniczo-szkoleniowej INSPIRATION SEMINARS INTERNATIONAL (ISI)

Prywatnie: Szczęśliwa, zakochana w życiu kobieta, żona i mama, 71+ – uwielbia tańczyć&chodzić na bosaka, pasjonatka podróży, kina i teatru, kocha dobrą literaturę, gotowanie i śmiech..

Szczegóły

Początek:
24 maja, 2025 @ 16:00
Koniec:
31 maja, 2025 @ 13:00
Koszt:
2990zł
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,