Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Biuro ISI EWA FOLEY zamknięte do 8 kwietnia!

1 kwietnia @ 08:00 - 17:00

Dziękujemy za kontakt: Biuro ISI EWA FOLEY zamknięte do 8 kwietnia z powodu choroby pracowników więc nie będzie odpowiedzi na emaile do tego czasu. Przepraszamy.

Na wiosenne (Nieznanice kwiecień i Detoks Pleśna maj) i letnie wyjazdowe (Kawkowo sierpień) wyjazdowe warsztaty Ewy Foley nie ma już miejsc ale są listy rezerwowe –  czasami otrzymujemy rezygnacje last minute z powodów losowych. Proszę odpowiedzieć z informacją czy wpisać panią na listę rezerwową wybranego warsztatu.

Proszę nie wpłacać zaliczki dopóki nie zawiadomimy, że zwolniło się miejsce.

 

Warsztaty stacjonarne POZYTYWNE SOBOTY z Ewą Foley w Warszawie:  na 13.04 (Poczucie własnej wartości) NIE MA MIEJSC!!!  jest lista rezerwowa.

Są ostatnie miejsca na 15.06 (Wewnętrzne Dziecko) i 6.07 (Zakochaj się w oddechu) – przyjmujemy zapisy, zaliczki na początku czerwca proszę wpłacać.

Są miejsca na WYPOCZYNEK W ZABYTKACH: spa dla duszy i ciała w Pałacu Nieznanice jesienny 13-15 września 2024

Szczegółowe informacje na stronie www.foley.com.pl

Sklep internetowy działa – przyjmujemy i wysyłamy zamówienia na PUDEŁKA INSPIRACJI I ILUMINACJI (afirmacje Ewy Foley), książki Ewy Foley z autografem (za wyjątkiem POWIEDZ ŻYCIU TAK bo nakład wyczerpany!!), płyty CD z relaksacjami i DVD z wykładami Berta Hellingera (z tłumaczeniem na polski.)

Działa też sklep  https://mp3.foley.com.pl mp3 download nagrań Ewy Foley,  Louise L Hay (przetłumaczyła i czyta Ewa Foley) – promocja wiosenna trwa tylko 20 zł do odwolania!!

Z życzeniami WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH,

biuro Inspiration Seminars International (ISI)

Można się zapisywać na pozytywny zoom z Ewą 21 kwietnia 2024:

POZYTYWNA NIEDZIELA online z Ewą Foley „Porozmawiajmy o poczuciu własnej wartości…”  – potem będzie wakacyjna przerwa do października.

godz. 16 – 19 (3 godziny) wstęp 210 zł

Zapisy TYLKO e-mailem:  foley@foley.com.p 

Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty 210 zł na konto ISI EWA FOLEY Bank PEKAO S.A. Nr 26124010371111000006938237 (tytułem: ZOOM+data+nazwisko) wyślemy link.

PS

28.03 czyli w WIELKI CZWARTEK rano Ewa Foley była ponownie gościem Gosi Ohme na porannej KAFCE’15 godz. 8.15 –  live na kanale GOSIA OHME OFFICIAL na utube… oto link do odsłuchania

https://www.youtube.com/watch?v=Avt3PTfn1CI

Poprzednią 12.02. rozmowę Gosi i Ewy możesz odsłuchać tutaj

https://foley.com.pl/event/ewa-foley-gosciem-gosi-ohme-na-fb-utube-live-kafka/

 

Szczegóły

Data:
1 kwietnia
Godzina:
08:00 - 17:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,