24 – 26 listopada 2023
Zapraszamy na weekendowy warsztat w cyklu pt. DOBRE RELACJE Z LUDŹMI czyli PRAWIE WSZYSTKO O RELACJACH…
warsztat prowadzi Małgorzata Bojanowska
zapisy tylko emailem: ewa.foley@gmail.com
Ten warsztat weekendowy jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem dobrych relacji. Nie ma żadnych wymogów wstępnych. Prowadzi doświadczona trenerka NLP i PANORAMY SPOŁECZNEJ Małgorzata Bojanowska.
24 – 26 listopada 2023
(początek piątek godz. 17.30-20, potem sob-nd godz. 10-18)
Dobre relacje z ludźmi i nie tylko
– magia w naszych sercach
– jak można wykorzystać to co nieznane
– techniki uzdrawiania
– jak sobie dać radę gdy jest bajecznie
Tworzenie dobrych relacji:
zawodowych….. ile zależy od ciebie?
chcesz wcześniej dowiedzieć się więcej, zanim podejmiesz dobrą decyzję i przyjdziesz na warsztat, zapraszam do zadawania pytań: malgorzata.bojanowska@yahoo.com
MIEJSCE: Warszawa-Zoliborza,
ul. Sułkowskiego 17 (Metro Plac Wilsona)
Płatność gotówką przed zajęciami. Firma Live wystawia rachunki, proszę nie przelewać na konto ISI
ZAPISY tylko emailem: ewa.foley@gmail.com
Uprzejmie prosimy o przyniesienie obuwia zamiennego/domowego na nowo cyklinowaną salę. Dojazd i wyżywienie we własnym zakresie.
Małgorzata Bojanowska, filolog, pedagog. Zajmuje się psychoedukacją od 1990 r. Jest trenerem NLP John Seymour Associates, NLP Connection i International Coaching Association. Ma ogromną praktykę w pracy z ludźmi zarówno w obszarze osobistych problemów, rodzinnych relacji jak i zawodowych treningów.
Prawie wszystko o relacjach
– na czym to polega
– dlaczego czasem dobrze czasem źle
– 4 kluczowe techniki
– czy wszystko może być dobrze
Dobre relacje z ludźmi,ciąg dalszy
– zaawansowane techniki
– kiedy odpuścić
– wszystkie błędy dobrych ludzi
– zawsze da się naprawić
Dobre relacje z ludźmi i nie tylko
– magia w naszych sercach
– jak można wykorzystać to co nieznane
– techniki uzdrawiania
– jak sobie dać radę gdy jest bajecznie
Kto skorzysta z tego szkolenia?
Każdemu, kto interesuje się świadomym kształtowaniem jakości swoich relacji i kontaktów z ludźmi, szkolenie przyniesie wiele korzyści. Zarówno tej najbliższej relacji, jak i relacji przyjacielskich i zawodowych. Ze swoimi przełożonymi i członkami zespołu.
Całkowicie jasne zasady teorii „Panoramy Społecznej”, modelu opisanego i sklasyfikowanego przez Lucasa Derksa, wyjaśniają wiele codziennych sytuacji, niejednokrotnie przeżywanych przez nas całkowicie nieświadomie.
Także fachowcy z najróżniejszych dziedzin także znajdą tu sporo mądrych, przydatnych i nowatorskich pomysłów, nadających się do wykorzystania w ramach ich zawodowej praktyki. Dotyczy to jednakowo naukowców z dziedziny etologii, nauk społecznych i poznawczych, psychologów a także ludzi obejmujących stanowiska kierownicze, doradców przedsiębiorstw, trenerów biznesu.
A co mówi o Panoramie Społecznej, autor metody, Lucas Derks?
„Nawet gdy się kochamy, trzymamy w ramionach właściwie tylko wizualny, słuchowy, kinestetyczny, węchowy i smakowy obraz drugiego człowieka, który powstaje w naszej wyobraźni. To, co nazywamy miłością, jest – jak widać – lekką aktywnością neuronów w mózgu, większość ludzi w ogóle nie odczuwa miłości, zanim w ich wyobraźni nie powstaną odpowiednie obrazy. Gdy właściwe sceny zadomowią się już w ich głowach, potrafią oni obdarzać silnym uczuciem nawet osoby znajdujące się na drugiej półkuli ziemskiej. Jesteśmy w stanie wielbić nawet nigdy niespotkane gwiazdy rockowe czy zupełnie wirtualne postacie, tworząc ich odpowiednie obrazy, czego najlepszym dowodem są miliony nastolatek.
Właśnie udało mi się wprowadzić główną zasadę Panoramy Społecznej w rozważania o miłości. Zdaję sobie sprawę, że nie w każdym czytelniku wzbudzi ona romantyczne uczucia, jednakże zakładam, że mentalne wyobrażenie osoby zasadniczo różni się od realnego człowieka z krwi i kości – tak jak podróż palcem po mapie jest jednak czymś innym niż jazda prawdziwym samochodem. I mimo wszystko właściwie nie wiemy o innym człowieku więcej, niż tyle, ile wiemy dzięki obrazom stworzonym w naszej wyobraźni. Jedyne, co jest nam znane, to właśnie owe społeczne wyobrażenia”
…. którymi zaludniamy naszą Panoramę Społeczną.