Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Medytacja wirtualna z Ewą Foley W KAŻDĄ ŚRODĘ godz. 21

21 sierpnia @ 21:00 - 21:30

Free
Kilkadziesiąt lat temu w Australii, w Sydney – gdzie wtedy mieszkałam – wystartowałam międzynarodową akcję „siadania” medytacyjnie w wirtualnym KRĘGU MOCY & UZDROWIENIA (Healing Circle) w każdą 3-cią środę miesiąca o godz. 21 na 30 minut praktyki OBECNEJ UWAŻNOŚCI, gdziekolwiek jesteś Przyjacielu/Przyjaciółko na naszej pięknej Planecie.
Od marca 2022 medytujemy każdą środę o 21. Zapraszam do naszego KRĘGU.
Jest nas tysiące kobiet i mężczyzn „siadających” w tym HEALING CIRCLE raz w miesiącu (od 1 marca codziennie) z intencją POKOJU NA ŚWIECIE, ŚWIADOMEGO ŻYCIA I SŁUŻBY ŚWIATŁU ŚWIADOMOŚCI.

Wpisz daty w kalendarz i usiądź w ciszy z nami we te środy… godz. 21 – 21.30.

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ…. BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA…

 

Drodzy – miałam przywilej wystąpić na szczycie FLOW! SUMMIT 2022 razem z najlepszymi nauczycielami Naszych Czasów m.in. Louise Hay, Byron, Katie, Deepak Chopra, Joe Dispenza, Dalajlama, Eckhart Tolle, Greg Braden i więcej…

Od 25 kwietnia 2022 przez tydzień można było za darmo oglądać wystąpienia ponad 79 wiodących ekspertów na świecie w dziedzinie rozwoju osobistego, duchowości, uzdrawiania, coachingu, hipnozy, astrologii, szamanizmu, mediów, zdrowia i wiele innych osób, które spotkały się na tym kongresie internetowym z jednym celem:

Aby żyć w przepływie życia czy life flow!

Moja prelekcja (33 minuty) pt. „Żyć w przepływie życia” była online 25 kwietnia 2022. W maju 2023 ponownie wystąpiłam z inną prelekcją

Motto: LET IT GO. LET IT FLOW.

Oba wystąpienia już dostępne bezpłatnie na moim kanale utube. Link poniżej

Szczegóły

Data:
21 sierpnia
Godzina:
21:00 - 21:30
Koszt:
Free
Kategorie Wydarzenie:
,