List od Ewy Foley

UWAGA UWAGA!! MOJA STRONA o adresie www.ewafoley.pl została porwana przez hakera, który życzy sobie okup za oddanie tego adresu… Niech się buja!! Nie będę złodziejom płacić haraczu.. Pan haker na tej stronie promuje teraz .. hm! bieliznę erotyczną rozmiar XL ha ha ha… może myślał że się tym przejmę…

No ale webmaster nad tym pracuje – liczę na to że stronę uda się odzyskać. Teraz mam tylko stary ale jary adres www.foley.com.pl – ta strona jest zabezpieczona. Wasza Ewa Foley

Wiosną 2024 planujemy dwie POZYTYWNE SOBOTY EWĄ FOLEY w Warszawie otwarte dla wszystkich kobiet i mężczyzn zainteresowanych sztuką świadomego życia…. (13 kwietnia i 16 czerwca) W maju DETOKSYKACJA DLA KOBIET nad morzem, a w sierpniu dwa tygodniowe KRĘGI KOBIET (4-11.08 oraz 1318.08) na Warmii w Kawkowie.

Zapraszam. Przyjdź, przyprowadź znajomych i przyjaciół zainteresowanych sztuką świadomego życia, rozwojem osobistym, profilaktyką zdrowia, samo-poznaniem i samo-doskonaleniem.Ewa Foley

Zakochaj się w podróżach…

Najbliższy wieczór podróżniczy & LUNCH GLOBETROTERÓW — nie ma planów

Australia: Na początku roku 2012 odwiedziłam RED CENTER/CENTRUM AUSTRALII by pochylić głowę przed świętą górą Aborygenów ULURU (kiedyś Ayers Rock), podziwiać Kata Tjuta (kiedyś Olags) i spektakularny Kings Canion.. Zapraszam na bloga/zdjęcia z mojej australijskiej podróży.

NOWA ZELANDIA: I LOVE NEW ZEALAND!! Planuję wyprawę do Nowej Zelandii w marcu 2018, 17 dni). Ostatni raz byłam tam z grupą kilka lat temu i to był cudowny wypad. Zatem powtarzamy, zapisać możesz się już emailem foley@foley.com.pl, a reszta szczegółów wkrótce. Już z tour operatorem dopięłam program. Napisz do mnie emaila jeżeli taka wyprawa jest Twoim marzeniem.

USA: wyprawy do Parków Narodowych Zachodniego USA: najbliższa wyprawa do USA 14 – 28 września 2019 (15 dni).

MAROKO: Uwielbiam ten kraj! Co kilka lat odwiedzam kolorowe Maroko … piękne plaże Agadiru, bajeczny Marakesz, zaczarowana As-Sawira, zapach marokańskich przypraw i herbaty miętowej, smak świeżych daktyli i migdałów najlepszych na świecie… 7-minutowy filmik z pewnej wyprawy znajdziesz na YOUTUBE pod linkiem http://www.youtube.com/watch?v=lQAwC-CzCP4 Miłego oglądania!

GRUPA WSPARCIA dla matek w żałobie po śmierci dziecka:

Te spotkania też zawieszone do odwołania. Spotykałyśmy się przez wiele lat  w każdy trzeci wtorek miesiąca w tym samym miejscu. 

Adres: Proszę o telefon 606 885555 lub emaila foley@foley.com.pl Uczestnictwo jest bezpłatne.

Maciek:

26 marca 2024 minie dziewiętnasta rocznica tragicznej śœmierci mojego jedynego syna Macieja. To jest nasze ostatnie zdjęcie razem, kilkanaście godzin przed wypadkiem. Była Wielka Sobota i spędziliśmy ten dzień w radości, miłości i szczęściu… W ciągu ostatnich lat zrozumiałam wiele o życiu, o œśmierci, o stracie, o sile miłośœci… Wiem, że Duchem Maciek jest ciągle z nami – opiekuje się tymi, którzy go znali i kochali, pomaga, doradza, prowadzi i chroni. Dziękuję Wam kochani, że się ze mną tymi pięknymi i wzruszającymi opowieœciami dzielicie…. Maciek żył na Ziemi 27 bogatych i kolorowych lat…. Dużo pisałam o nim w moich książkach i opowiadałam na moich seminariach, czasami odwiedzał mnie wtrakcie zajęć. Gdy mial 21 lat postanowil pojœć ze mna przez ogień – mamy piękne zdjęcie jak idziemy uœmiechnięci po rozżarzonych węglach trzymając się za ręce. Często nazywałam Maciusia moim największym nauczycielem „przebranym” za syna… Gdy miał 18 lat dostałam od niego List od mojego syna, który umieściłam w mojej pierwszej książce ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU. A potem przyszedł czas lekcji najtrudniejszej. Przyszedł nagle, niespodziewanie, bez uprzedzenia. Maciek urodził się tak jak chciał, szybko i intensywnie, żył tak jak chciał i odszedł tak jak chciał – szybko i intensywnie.

Pogrzeb Maćka odbył się 1 kwietnia 2005, w Prima Aprilis. Wraz z jego tatą Tomkiem żegnaliśmy go w gronie najblizszej rodziny, jego wspaniałych przyjaciół i oddanych mu kochających ludzi. To taki paradoks – żegnaliśmy go, a on przecież ciągle jest na nami… tylko inaczej. A ja wciąż przecież jestem Jego mamą… Dziękuję wszystkim, którzy otoczyli mnie swoją czującą obecnością, dziękuję tym z Was, którzy nieśli mnie swoją miłością na odległość. Dziękuję, że jesteście w moim życiu. Proszę zostańcie na dłużej. Proszę ponieście mnie jeszcze trochę…

Zawsze będę Cię kochać i nosić w swoim sercu, synku. Dziękuję, że byłeś ze mną aż przez 27 lat. Dziękuję, że mnie wybrałeś na mamę… Dziekuję za wszystkie szczęśliwe chwile, za radości jakie mi nieustannie przynosiłeś, za miłość jaką mnie obdarzałeś, za żarty którymi sypałeś obficie, za wszystkie zabawne „wkręty”, za uśmiechy i dobre słowa, które tak szczodrze rozdawałeś. Do zobaczenia tam … w Świetle za jakiś czas. Zostaję tu na tyle, na ile jest mi jeszcze dane i obiecuję Ci Maciusiu, że przeżyję ten czas godnie, użytecznie i szczęśliwie… by oddać cześć Twojemu pełnemu i szcześliwemu życiu. Wiem że jesteś przy mnie cały czas. Wiem.

Twoja kochająca Cię forever… Mama xxxx

Zakochaj się w książkach…

NOWOŚCI: AUDIOBOOKI w formacie mp3 moich książek „ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU” oraz „BĄDZ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA” czytane przeze mnie przez 13 godzin już w sprzedaży w naszym sklepie internetowym i w EMPiKACH w całej Polsce!.

Od dziecka wiedziałam, że napiszę kilka książek… Podobnie jak po przeczytaniu „Tomek w krainie kangurów” wiedziałam, ze kiedyś odwiedzę antypody. Pisałam odkąd pamiętam – najpierw pamiętnik, potem listy do mojej siostry Zosi, potem opowiadania i wiersze do szuflady. Pierwsze swoje opowiadania publikowalam, gdy mialam 15-16 lat w KMA (Klub Młodych Autorów) na łamach gazety harcerskiej NA PRZEŁAJ.

Trzecia książka w serii TRYLOGIA ŻYCIA pt. BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA – JAK OCZYSZCZAĆ I WZMACNIAĆ ENERGIĘ ŻYCIOWĄ wyszla w roku 2004. Ten poradnik holistycznego „odtruwania” ciała, umysłu, emocji i ducha jest połączeniem zabawnej metafory na życie pt. PRZYGODA ZIEMSKICH ANIOŁÓW, którą często opowiadam na moich zajęciach oraz zbieranych przeze mnie przez lata prostych i praktycznych sposobów oczyszczania i zarządzania swoją energią życiową. Dobrze jest regularnie robić porządki w domu swojej tożsamości – ta książka pomoże Ci to zrobić! Razem z książką wydajemy „odświeżone” tzn. w nowej szacie graficznej płyty CD: MEDYTACJA Z KRYSZTAŁAMI, BĄDŹ MISTRZEM SWOJEGO ŻYCIA (afirmacje, które czytam z Bartkiem Topa) i PRZYGODA ZIEMSKICH ANIOŁÓW (bajka-metafora, którą opowiadam z urzekającą muzyką Sebastiana Stachurskiego w tle). Wydaliśmy też w nowej szacie graficznej (różowej i z piórkiem, jakżeby innaczej!) PUDEŁKO INSPIRACJI zawierające „anielskie podszepty” czyli afirmacje na kartkach. W dziale NIESPODZIANKI możesz już teraz wyciągnąć swoją afirmację na dzisiaj!

Moja druga książka „POWIEDZ ŻYCIU TAK! – poradnik dobrostanu” też znalazła swoje miejsce w sercach i domach pragnących mądrzej żyć. Ten „niezbędnik” życiowy pomaga wziąć swoje życie w swoje ręce; jest pełen pomysłów, dobrych rad i sugestii na udane życie.

„Zakochaj się w życiu”– podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy

„Zakochaj się w życiu”– podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy

A pierwsza „ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy” ciągle jest inspiracją dla wielu, co wnioskuję z listów które codzienne otrzymuję. Dziękuję Wam, wierni czytelnicy. Wszystkie książki można kupić w moim sklepie internetowy na tej stronie oraz w księgarniach w całym kraju.

INSTYTUT ŚWIADOMEGO ŻYCIA EWY FOLEY rys historyczny

Założona przeze mnie wraz z Małgorzatą Bojanowską w 1998 roku „szkoła życia” INSTYTUT ŚWIADOMEGO ŻYCIA oferowała roczny program rozwoju osobistego (210 godzin szkoleniowych) prowadzony przeze mnie i doświadczonych trenerów/absolwentów Instytutu (jeden weekendowy warsztat tematyczny w miesiącu oraz 7-dniowy trening wyjazdowy ze mną latem). Instytut zamknął swoją działalność kilka lat temu. Teraz prowadzę niewiele otwartych szkoleń, ale raz w miesiącu w Warszawie zapraszam. Wybierz temat i datę i przybywaj!

KONSTELACJE RODZINNE

Systemowa terapia rodziny fascynuje mnie od lat – ustawienie własnego systemu rodzinnego uczyniło ogromną róznicę w jakości mojego zycia, zdrowia i relacji. Uczyłam się tej pracy pokornie i z oddaniem przez wiele lat. Skonczyłam kurs mistrzowski z twórcą metody Bertem Hellingerem w Krakowie, oraz szkolenie z dr Joy Manne. Najbliższe ustawienia w Warszawie, które polecam prowadzi Alicja Bednarska i Ewa Mikolajczak. w Krakowie Michał Godlewski. Dr Joy Manne (Anglia) nie przyjeżdża już do Polski …

NAGRANIA Z WARSZTATÓW BERTA HELLINGERA są do kupienia w sklepie internetowym (po angielsku z tłumaczeniem na polski). Na jesieni 2003 odbyły się po raz pierwszy w Polsce 3-dniowe warsztaty „Zaufać duszy” z Bertem Hellingerem; całość została nagrana i jest do kupienia w komplecie na 5 plytach DVD (200 zł). Nagranie z 2-dniowego warsztatu Berta Hellingera w Warszawie w roku 2004 pt. „Jak żyć i wzrastać w miłości” też już dostępne. Obydwa komplety można zamówić w sprzedaży wysyłkowej (za zaliczeniem pocztowym).

PANORAMA SPOŁECZNA www.socialpanorama.com www.panoramaspoleczna.pl

Metoda zwana PANORAMA SPOŁECZNA (PS) opracowana przez holenderskiego psychologa społecznego i trenera NLP dr Lucas’a Derks’a dodała jeszcze inny wymiar mojemu zrozumieniu jak tworzyć dobre związki z ludźmi.  Autor tej metody sam dr Lucas Derks (Holandia) wielokrotnie prowadził na moje zaproszenie 5-dniowe certyfikowane szkolenia konsultantów PANORAMY SPOŁECZNEJ. Teraz warsztaty z Panoramy prowadzi Małgorzata Bojanowska.

NOWOŚCI WYDAWNICZE:

Moje dwie książki BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA, ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU są już w wersji e-booków oraz audiobooków mp3 w sprzedaży w EMPiKACH w całej Polsce. Czytam ja autorka – 13 godzin każda książka.

Wznowiłam nakład różowego pudełka z afirmacjami na kartkach czyli INSPIRACJE w nowej szacie graficznej (możesz wyciągnąć kartę z tego pudełka na pierwszej stronie).

Teraz pracuję nad ANTY-AFIRMACJAMI czyli afirmacjami dla cyników i sceptyków – na to pudełko trzeba będzie trochę jeszcze poczekać!

A fioletowe pudełko ILUMINACJE – wizje dobrych zmian, rozwoju i udanego życia – zawiera ponad 100 AHA! czyli kartki-sugestie nowych zachowań, nastawień, działań, postaw i przekonań, które mogą uczynić znaczącą różnicę w jakości Twojego życia. Te refleksje – jak promień rzęsiście oświetlający świadomość – pojawiały się podczas rozmów w kręgu przy ognisku, w czasie moich seminariów, wykładów i spotkań z ludźmi pragnącymi żyć godnie i mądrze. Zbierałam te moja AHA! przez lata, a teraz dzielę się nimi z Tobą w najlepszym roku Twojego życia. Zamów je dzisiaj – jedno pudełko dla siebie i jedno w prezencie dla kogoś, kto potrzebuje zmienić kierunek w życiu. Pamiętaj, że jeżeli nie zmienisz kierunku to trafisz tam dokąd zmierzasz!!!

Kontakt teraz tylko mailowy…

Zainteresowanych szczegółowymi informacjami proszę o kontakt mailowy foley@foley.com.pl z biurem ISI od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 15.00

U nas na Warszawskich Bielanach, ul. Kleczewska 47 można kupić wszystkie programy audio na płytach CD i wideo DVD, pudełka i książki oraz esencje kwiatowe z australijskiego buszu. Odwiedź nas! Zadzwoń by się umówić 606885555

Pozdrowienia i do zobaczenia!

Wasza Ewa Foley

foley@foley.com.pl

Posted in Eseje Ewy Foley, List od Ewy and tagged , .