Lepsze zdrowie dla każdego: Jak żyć w dobrym stanie (Ewa Foley)

UZNAJ, ŻE MASZ W SWOIM WNĘTRZU PRZEWODNIKA.

Przewodnika, któremu możesz całkowicie zaufać. Ten Wewnętrzny Doradca, Wyższe Ja może przybierać różną postać: starego mędrca lub staruszki, mnicha, ducha natury, zwierzęcia, rośliny, rzeki czy oceanu. Postać, w jakiej ci się ukazuje jest bez znaczenia. Zawsze jednak reprezentuje coś kochającego i mądrego.

cd

Wyobraź sobie, że masz w sobie Wewnętrznego Lekarza, Wewnętrznego Uzdrowiciela, Przewodnika Uzdrowiciela. Nawiąż z nim kontakt w najbardziej właściwy dla ciebie sposób. Pomóc ci w tym może wizualizacja na kasecie pt. Wewnętrzny Uzdrowiciel. Słuchaj tej medytacji regularnie. Idź za radą swojego Wewnętrznego Uzdrowiciela. Zaufaj mu. Posłuchaj jego rady. Ta mądra istota w naszym wnętrzu wie o nas wszystko, zna odpowiedzi na wszystkie nasze pytania, wie co jest dla nas najlepsze i co może nas uzdrowić.

ROZWIJAJ SWOJA INTUICJĘ.

Poświęć trochę czasu na rozpoznanie swoich wewnętrznych głosów, szczególnie głosu swojego Wewnętrznego Dziecka. Rozpoznaj też głosy swoich Wewnętrznych Rodziców, Wewnętrznego Krytyka, nauczycieli, przyjaciół, głos, który mówi co powinieneś zrobić i głos Buntownika, który radzi by zrobić cos zupełnie odwrotnego.
Znajdź swój głos. Głos twojej Intuicji. Głos twojej Duszy. Pięknie na temat słuchania głosu duszy mówi Christina Thomas w książce Przebudzenie Duszy. Książka ta uświadamia nam też, że dzięki wyciszeniu, wewnętrznej równowadze i medytacji posuwamy się nie tylko na drodze własnego duchowego rozwoju, lecz stajemy się również aktywną cząstką rozwoju wielkiego organizmu planety i całego kosmosu – energetycznego systemu, którym rządzi prawo ewolucji.

Szanuj wszystkie swoje wewnętrzne głosy. Wszystkie są potrzebne, rozwinęły się, aby cię chronić i troszczyć się o ciebie – mimo, że niektóre z ich rad są już nieaktualne.

Uparcie szukaj swojego Wewnętrznego Głosu.

Posted in Eseje Ewy Foley.