Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SOUL BODY FUSION, certyfikowane szkolenie na stopień Praktyk (Kasia Gwiazdowska) Warszawa

14 stycznia, 2023 @ 10:00 - 17:00

450zł

PRAKTYK SOUL BODY FUSION certyfikowany kurs INTEGRACJI DUSZY I CIAŁA z Kasią Gwiadowską

14 stycznia 2023  – godz. 10-17

Warszawa

Miejsce podamy przy zapisach.
Metoda Soul Body Fusion® sprawia, że połączenie z naszym najwyższym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.

UWAGA UWAGA!!! TO certyfikowane SZKOLENIE UMOŻLIWI CI UDZIAŁ w warsztacie online/zoom QUANTUM SOUL BODY FUSION   z „matką” SBF, szamanką, plemienną „Babcią” Jonette Crowley (USA) – po angielsku z tłumaczeniem na polski (Kasia Gwiazdowska)!!! (nagranie już jest do kupienia zamow emailem foley@foley.com.pl

W programie bedzie inicjacja na Lidera Światła i wiele więcej

 

ORAZ POTEM w szkoleniu NAUCZYCIELI SBF (Kasia Gwiazdowska) data ?2023

Czy czasami źle się czujesz w swojej skórze? Czy masz poczucie, że nie w pełni korzystasz ze swojego potencjału? Czy nie wiesz jaką drogą w życiu pójść? Czy masz wrażenie, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz tego osiągnąć? Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, a dzięki temu, stały dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są w Tobie.

Soul Body Fusion® to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią czy światłem, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ kiedy twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami ciebie, pozostają już na tej wyższej częstotliwości. Zmiana nie ma końca, ponieważ dusza nie zna granic. Poprzez całkowite zestrojenie się ze swoimi wyższymi aspektami (duszą), otwierasz się na najlepszą wersję siebie.

„Matką duchową” Soul Body Fusion® jest Jonette Crowley. Jest uznaną na całym świecie nauczycielką duchową, założycielką Center for Creative Consciousness w Denver, Kolorado USA (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji dedykowanej duchowemu przebudzeniu. Jonette jest badaczem i odkrywcą, podróżuje po całym świecie. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania. Informacje na temat SBF znajdują się na stronie www.SoulBodyFusion.com.

PROGRAM WARSZTATU

Na warsztacie poznasz praktyczne zastosowanie metody Soul Body Fusion®. Nauczysz się jak możesz sam dostrajać swoje ciało do wibracji swojej duszy, jak pracować z ludźmi tą metodą, jak stosować ją w relacjach, jak wykonywać ją na zwierzętach. Odpowiesz sobie na pytanie, co blokuje Twój potencjał, jak możesz to przezwyciężyć i w pełni korzystać z możliwości, które oferuje Ci Twoje życie. Warsztat kończy się certyfikatem praktyka metody Soul Body Fusion®.

Ukończenie Certyfikowanego Kursu Praktyka Soul Body Fusion® uprawnia do prowadzenia indywidualnych sesji SBF, również jako element pracy zawodowej. Absolwenci Kursu otrzymują międzynarodowy Certyfikat Praktyka Soul Body Fusion®.

Książka Jonette Crowley „Soul Body Fusion: Proces, który przywraca jedność duszy i ciała” (wyd. Biały Wiatr w Polsce) jest dostępna w języku angielskim, polskim i 10 innych językach. Autorka opisuje w niej SBF jako proste i potężne narzędzie, tak ważne szczególnie w okresie dużych zmian. Nastał czas, aby pomóc wszystkim dostroić się do swojego Ciała i Duszy!

HARMONOGRAM WARSZTATU

Sobota 10:00 – 17:00 z godzinną przerwą na obiad o godz. 13:00

PROWADZĄCA: KATARZYNA GWIAZDOWSKA – certyfikowana nauczycielka metody Soul Body Fusion®, psycholog, psychodietetyk. Dyplomowana trenerka detoksu Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA. Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem. Interesuje się różnymi metodami przywracania naturalnej harmonii organizmu. Prowadzi m.in. kręgi kobiet, warsztaty holistycznego oczyszczania organizmu, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, treningi asertywności i jogę. www.kasiagwiazdowska.com
W głębi serca tancerka, na zewnątrz praktyczna organizatorka, regularnie medytuje, czasem śpiewa.

Cena warsztatu: 450 zł, powtarzający 230 zł
Adres zajęć w Warszawie podamy przy zapisach.

Informacje i zapisy tylko emailem: ewa.foley@gmail.com

 

Szczegóły

Data:
14 stycznia, 2023
Godzina:
10:00 - 17:00
Koszt:
450zł
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Organizator

Miejsce wydarzenia