Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

POZYTYWNA SOBOTA/popołudnie z Ewą Foley na zoom: porozmawiajmy o …

2 kwietnia @ 3:00 pm - 6:00 pm

100zł

POZYTYWNA SOBOTA/popołudnie (3 godziny) online/zoom z Ewą Foley: POROZMAWIAJMY O ŻYCIU…

godz. 15-18 polskiego czasu

2 kwietnia 2022 „Temat rozmowy na życzenie uczestników, okaże się jak zaczniemy…”

Moim gościem VIP w tym miesiącu będzie Olga Bończyk – i tak! zaśpiewa nam piosenkę z jej pachnącego nowością i świeżością cudnego  nowego albumu pt. „ŚLADY MIŁOŚCI”  … na otwarcie czyli o godz. 15!!. Logujcie się trochę wcześniej!!! INSTRUKCJA NA KOŃCU tego opisu.

Już jest! Nowy album „Ślady miłości”!

 

godz. 15 – 18 polskiego czasu (3 godziny), wideokonferencja zoom

Inwestycja: 100 zł za każde spotkanie (płatne przelewem przy zapisach) grafik do końca roku poniżej

Motto tych spotkań: Nie uskarżaj się, że różany krzew ma kolce; Ciesz się, że kolczasty krzew nosi na sobie róże.” (przysłowie islamskie)

 

21 maja „Porozmawiajmy o życiu cd.”

4 czerwca „Porozmawiajmy o wewnętrznym dziecku” (na zoom lub na sali w Warszawie)

24 lipca „Porozmawiajmy o poczuciu własnej wartości”

sierpień WAKACJE Z EWĄ FOLEY w Kawkowie k. Olsztyna

wrzesień „”Porozmawiajmy o sztuce świadomego oddychania”

16 października „Porozmawiajmy o szczęśliwych związkach”

5 listopada „Porozmawiajmy o żałobie i o tych, ktorzy odeszli…”

11 grudnia „Porozmawiajmy o wdzięczności”

Ilość miejsc na wideokonferencjach ZOOM ograniczona – zapisy w biurze ISI emailem: foley@foley.com.pl

Miejsce rezerwuje wpłata 100 zł przed każdym spotkaniem na konto:

ISI Bank PEKAO S.A. I O/W-WA Nr 26124010371111000006938237 (tytułem: zoom+data oraz imię i nazwisko) Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty – wyślemy link do wideokonferencji ZOOM oraz instrukcje.

UWAGA: POZYTYWNE SOBOTY z Ewą Foley nie będą nagrywane ani udostępniane – odbędą się tylko w czasie rzeczywistym TU I TERAZ. Będą ćwiczenia pisane: proszę przygotować notatnik i długopis, dużą butelkę wody.

No i oczywiście dobry nastrój.

Raz w miesiącu spotykamy się wirtualnie od 35 lat na medytacji!!!

Serdecznie pozdrawiaMY

Ewa Foley & Zofia Kordos biuro ISI (tel. 606 88 55 55)

pastedGraphic.png

Od Ewy Foley : (fragment POWIEDZ ŻYCIU TAK!)

„…Wybór między życiem wielkim a nijakim należy do Ciebie… Możesz wybrać bycie człowiekiem dobrym, pogodnym, uczciwym, szczerym, ale możesz też wybrać życie marudnego egoisty – obojętnego i powierzchownego. Masz  wybór między iluzją, światem pozorów a światem prawdy i światła. Świadome życie zaczyna się od szacunku dla rzeczywistości – szacunku dla faktów i prawdy. Co jest, jest; nie ma, czego nie ma. Taka świadomość rzeczywistości jest zawsze źródłem wolności, siły i spotęgowanych możliwości. Jesteś tu po to, by świadomie uczestniczyć w procesie własnej ewolucji, by rozwinąć w pełni swój potencjał, by dokonywać właściwych wyborów, by kochać, uczyć się i rozwijać duchowo. Wierzę, że duchowość oznacza troskę o świadomość, jej potrzeby i rozwój. Zatem każdy, kto oddaje się rozwojowi osobowości, kto pogłębia i buduje swoją samoświadomość oraz dąży do samopoznania, znajduje się na ścieżce duchowej…”

O prowadzącej:

pastedGraphic_1.png

Ewa Foley jest doradcą rozwojowym, cenionym wykładowcą, promotorką pozytywnego życia. Jest także autorką popularnych książek (także w wersji audiobook oraz e-book) znanych jako „trylogia życia” ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy, POWIEDZ ŻYCIU TAK – poradnik dobrostanu, BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA – jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową . (Wydawnictwo FEERIA www.wydawnictwofeeria.pl)

Stworzyła i prowadzi warsztaty rozwijające inteligencję duchową i emocjonalną, motywujące do zdrowego, twórczego i odpowiedzialnego życia. Jej prezentacje są autentyczne, pełne swobody, spontaniczności i entuzjazmu. Jest znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. W Australii, – gdzie mieszkała przez kilkanaście lat – ukończyła studia w zakresie medycyny holistycznej i doradztwa życiowego. W  Sydney prowadziła KLINIKĘ TERAPII NATURALNYCH. Tam rozpoczęła swoją karierę jako trener, life coach i wykładowca. Studiowała najnowsze kierunki psychologii pozytywnej, Programowanie Neuro-lingwistyczne (NLP), pracę z ciałem (bodywork). Inne twórcze doświadczenia dotyczyły rożnych metod rozwoju osobowości, takich jak: medytacja, joga, rebirthing, bioenergetyka wg Lowena, Huna, szamanizm, konstelacje rodzinne, Soul Body Fusion.

Odkąd wróciła do Polski na stałe w 1995 roku jest inspiracją dla ludzi szukających nowych dróg i możliwości życiowych. W Warszawie w roku 1998 założyła INSTYTUT ŚWIADOMEGO ŻYCIA EWY FOLEY – szkołę rozwoju osobistego z filiami w wielu miastach w Polsce – szkoła już zamknięta!). Jest także autorką, narratorką i wydawcą programów edukacyjnych (audio i wideo) do samopomocy w wielu dziedzinach życia wydawanych przez jej firmę INSPIRATION SEMINARS INTERNATIONAL strona internetowa: www.foley.com.pl

Prywatnie: szczęśliwa zakochana w życiu spełniona kobieta 68+, mama Maćka, żona Miśka, weganka, obieżyświatka i rowerzystka!, pasjonatka kina i teatru, kocha gorzką czekoladę, chodzenie na bosaka, jogę, medytację i taniec, ceni poczucie humoru i uczciwość, dobrze gotuje!!

“Spodziewam się cudów i liczę na to, że spotkamy się na DETOKSYKACJI nad polskim morzem w maju, a potem na WAKACJACH Z ROZWOJEM w Kawkowie/Warmia w sierpniu, no i …. potem na jesieni magiczna Sedona, Arizona, USA a wiosną 2023 Peru!!!”

Wasza Ewa Foley

 

 

Instrukcja: zaloguj się 15 min wcześniej i spokojnie poczekaj na pozostałych uczestników

1. Klikasz na link. Pojawi się okienko „Otworzyć Zoom meetings?” Kliknij „otwórz”.

2. Pojawi się okienko „Zoom” zacznie Ci się ściągać aplikacja ZOOM w postaci pliku instalacyjnego .exe.

Otrzymasz zapytanie po angielsku czy akceptujesz instalację programu ZOOM. Zaakceptuj/accept

3. Po zainstalowaniu aplikacji ona sama się otworzy. Pojawi się jeszcze okienko z napisem „Join with Computer Audio” kliknij na ten guzik.

4. Gotowe! Poczekaj na innych uczestników warsztatu aż się pojawią.

5. W lewym dolnym rogu będziesz miała/miał dwie ikonki: mikrofonu i kamerki. Na początku mogą być przekreślone (zablokowane z poziomu administratora). Gdy zacznie się szkolenie zostaną one odblokowane, żebyśmy Cię mogli słyszeć i widzieć.

UWAGA: Sprawdź ustawienia Twojego mikrofonu czy będzie Cię słychać. W lewym dolnym rogu jest ikonka mikrofonu. Po prawej stronie tej ikonki jest ^ kliknij na ten znaczek i rozwinie Ci się menu. Wybierz ostatni wiersz czyli „Audio settings” i przesuń obie kreski „Volume” do maksymalnych wartości.

Wideokonferencja zacznie się o godz. 15 – wtedy na ekranie pojawię się ja Ewa Foley i Asia Czarnecka (Denver, Colorado). W USA będzie godz. 7 rano.

Szczegóły

Data:
2 kwietnia
Czas:
3:00 pm - 6:00 pm
Koszt:
100zł
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,