Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

DOBRE RELACJE Z LUDŹMI, Panorama Społeczna (Małgorzata Bojanowska) Warszawa

15 listopada, 2019 @ 17:30 - 17 listopada, 2019 @ 18:00

400zł

Zapraszamy na jesienny warsztat wprowadzający do  „Panoramy Społecznej” pt. DOBRE RELACJE Z LUDŹMI czyli PRAWIE WSZYSTKO O RELACJACH… – prowadzi Małgorzata Bojanowska

15-17 listopada 2019r (pt-sob-niedz.) Warszawa
pt: godz 17:30 – 20:00
sob-nd: godz. 10:00-18:00
 
Ten warsztat weekendowy jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem dobrych relacji. Nie ma żadnych wymogów wstępnych.
Prowadzi doświadczona trenerka NLP i PANORAMY SPOŁECZNEJ Małgorzata Bojanowska.
 
Tworzenie dobrych relacji:
rodzinnych
przyjacielskich
zawodowych….. ile zależy od ciebie?
 
JEŚLI
chcesz wcześniej dowiedzieć się więcej, zanim podejmiesz dobrą decyzję i przyjdziesz na warsztat, zapraszam do zadawania pytań: malgorzata.bojanowska@yahoo.com
 
MIEJSCE:
Warszawa,
ul. Sułkowskiego 17 (Metro Plac Wilsona)
 
INWESTYCJA: 400 zł
Płatność TYLKO gotówką przed zajęciami.
oraz ewa.foley@gmail.com
 
uprzejmie prosimy o przyniesienie obuwia zamiennego/domowego na nowo cyklinowaną salę.
Dojazd i wyżywienie we własnym zakresie.
Organizator służy pomocą w adresach miejsc noclegowych w pobliżu zajęć.
 
PROWADZĄCA:
Małgorzata Bojanowska, filolog, pedagog. Zajmuje się psychoedukacją od 1990 r. Jest trenerem NLP John Seymour Associates, NLP Connection i International Coaching Association. Ma ogromną praktykę w pracy z ludźmi zarówno w obszarze osobistych problemów, rodzinnych relacji jak i zawodowych treningów.

Cały cykl to trzy weekendowe warsztaty pt. Dobre relacje z ludźmi 

1. 15- 17 listopada 2019, 400 zł

Prawie wszystko o relacjach

– na czym to polega 

– dlaczego czasem dobrze czasem źle

– 4 kluczowe techniki

  czy wszystko może być dobrze

2. 17- 19 stycznia 2020, 400 zł

Dobre relacje z ludźmi,ciąg dalszy

– zaawansowane techniki

– kiedy odpuścić

– wszystkie błędy dobrych ludzi

– zawsze da się naprawić

3. 20- 22 marca 2020, 400 zł

Dobre relacje z ludźmi i nie tylko

– magia w naszych sercach

– jak można wykorzystać to co nieznane

– techniki uzdrawiania 

– jak sobie dać radę gdy jest bajecznie

 
OPIS SZKOLENIA:
Kto skorzysta z tego szkolenia?
Każdemu, kto interesuje się świadomym kształtowaniem jakości swoich relacji i kontaktów z ludźmi, szkolenie przyniesie wiele korzyści. Zarówno tej najbliższej relacji, jak i relacji przyjacielskich i zawodowych. Ze swoimi przełożonymi i członkami zespołu.
Całkowicie jasne zasady teorii „Panoramy Społecznej”, modelu opisanego i sklasyfikowanego przez Lucasa Derksa, wyjaśniają wiele codziennych sytuacji, niejednokrotnie przeżywanych przez nas całkowicie nieświadomie.
Także fachowcy z najróżniejszych dziedzin także znajdą tu sporo mądrych, przydatnych i nowatorskich pomysłów, nadających się do wykorzystania w ramach ich zawodowej praktyki. Dotyczy to jednakowo naukowców z dziedziny etologii, nauk społecznych i poznawczych, psychologów a także ludzi obejmujących stanowiska kierownicze, doradców przedsiębiorstw, trenerów biznesu.
 
A co mówi o Panoramie Społecznej, autor metody, Lucas Derks?
 
TO TYLKO OBRAZY LUDZI
„Nawet gdy się kochamy, trzymamy w ramionach właściwie tylko wizual­ny, słuchowy, kinestetyczny, węchowy i smakowy obraz drugiego czło­wieka, który powstaje w naszej wyobraźni. To, co nazywamy miłością, jest – jak widać – lekką aktywnością neuronów w mózgu, większość ludzi w ogóle nie odczuwa miłości, zanim w ich wyobraźni nie powstaną odpo­wiednie obrazy. Gdy właściwe sceny zadomowią się już w ich głowach, potrafią oni obdarzać silnym uczuciem nawet osoby znajdujące się na drugiej półkuli ziemskiej. Jesteśmy w stanie wielbić nawet nigdy niespotkane gwiazdy rockowe czy zupełnie wirtualne postacie, tworząc ich odpowiednie obrazy, czego najlepszym dowodem są miliony nastolatek.
 
Właśnie udało mi się wprowadzić główną zasadę Panoramy Społecznej w rozważania o miłości. Zdaję sobie sprawę, że nie w każdym czytelniku wzbudzi ona romantyczne uczucia, jednakże zakładam, że mentalne wyobrażenie osoby zasadniczo różni się od realnego człowieka z krwi i kości – tak jak podróż palcem po mapie jest jednak czymś innym niż jazda prawdziwym samochodem. I mimo wszystko właściwie nie wiemy o innym człowieku więcej, niż tyle, ile wiemy dzięki obrazom stworzonym w naszej wyobraźni. Jedyne, co jest nam znane, to właśnie owe społeczne wyobrażenia”
…. którymi zaludniamy naszą Panoramę Społeczną.

Szczegóły

Początek:
15 listopada, 2019 @ 17:30
Koniec:
17 listopada, 2019 @ 18:00
Koszt:
400zł
Kategorie Wydarzenie:
, ,