Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„MAGIA CODZIENNOŚCI” PROWADZI: MAŁGORZATA BOJANOWSKA w Kawkowie

6 sierpnia, 2016 @ 18:00 - 13 sierpnia, 2016 @ 13:00

6-13 sierpnia 2016 zapraszamy na tygodniowy warsztat
„MAGIA CODZIENNOŚCI” PROWADZI: MAŁGORZATA BOJANOWSKA
bojanowska_1456234327
„Kocham w ludziach siłę, możliwości, potęgę ludzi.
Uważam, że ludzie nie wiedzą co potrafią i jakie to proste”.
„Magia, o której myślę i chcę zaproponować podczas warsztatu, to rezultaty, efekty trudne do wytłumaczenia prostymi związkami przyczynowo – skutkowymi, ale jednak powtarzalne.
Dla mnie magia to prostota i łatwość. Obieram magię z udziwnień, komplikacji i zbędnej otoczki ekskluzywności. Dlatego też nie odwołuję się do konkretnych modeli.
 
Poznawałam różne systemy. Uczyłam się dziewiętnastowiecznej ezoteryki, oddziaływania na rzeczywistość, magii z krajów rosyjskiego wpływu i obrony psychicznej. Huny i zaginania czasu i przestrzeni… Uzdrawiania i wróżenia….Fizyki kwantowej.. Poznawałam Pola morfogenetyczne, sekrety przyciągania magnetycznego.. Hipnozę i autohipnozę. Porozumiewanie się z podświadomością, techniki NLP. Wpływ myśli na Rzeczywistość..
 
Pozbierałam swoje narzędzia z różnych miejsc. Wybór padał zawsze na to co proste, skuteczne, uniwersalne. Nie dotyczy wiary, religii, światopoglądu ani przekonań osobistych. Działa z taką samą przewidywalnością jak poznane związki przyczynowo-skutkowe. Czy mam prawo nazwać to magią? Uważam , że tak. To prosta Współczesna Magia. Magia codzienności…”
Małgorzata Bojanowska
 
OPIS ZAJĘĆ:
1 i 2 dzień (6-7.VIII, sobota, niedziela): O pojęciach
Rozmowa uściślającą pojęcia, ale także doświadczenia, uprzedzenia, stereotypy. Chcę pozostać przy rozumieniu słowa magiczne – czyli to, co wymyka się związkom przyczynowo-skutkowym dobrze rozpoznanym. Hipotezy przez całe spektrum czasoprzestrzeni: od historycznych i lokalnych szamanizmów po futurystyczne globalne kwantowości.
Pole morfogenetyczne, sekret przyciągania magnetycznego, nie dla wszystkich widzialne emanacje eteru.. Rozmowy o snach i symbolach własnych.
 
Proste ćwiczenie znalezienia i przyniesienia do sali przedmiotu naturalnego. Tej rzeczy damy zadanie do wykonania w czasie naszego warsztatu i ostatniego dnia sprawdzimy jak zadanie to zostało wykonane. Przykładowe zadanie to nie będzie: przemaluj mój samochód.
Może jednak być: żeby przestało boleć kolano, zięć żeby znalazł pracę, w firmie żeby zdecydowali, że…
 
3. dzień (8.VIII poniedziałek): O słowach
O słowach, komunikacji z podświadomością. Techniki hipnozy i autohipnozy. Słowna samoobrona. Wpływ słów na Rzeczywistość .Ćwiczenia, ćwiczenia.
 
4.dzień (9.VIII wtorek): O ciele.
Będziemy na własny użytek ćwiczyć proste regulacje i własną wrażliwość na pole magnetyczne. Bez dotykania! Jak wspomóc leczenie np. metodą psychotroniczną Evelyn Monahan albo prostą wizualizacją.
 
5. dzień (10.VIII środa): O relacjach.
O relacjach i możliwości oddziaływania na relacje w sposób „magiczny”, nie wprost.
Nie będzie voodoo ani magicznych napojów miłosnych, ale nasze myśli i ich wpływ na świat i Rzeczywistość. A także trochę Feng Shui trochę, trochę intuicji, dużo przemyśleń i celowości. Zajęcia plastyczne. Techniki uspokajania emocji.
 
6. dzień (11.VIII czwartek): Dla siebie.
Własne marzenia, własne pragnienia i dążenia. Jak to osiągnąć? NLP ma tu przeróżne pomysły – wybierzemy te ciekawsze.Dla zainteresowanych wróżbami – to jest właśnie ten dzień. Tarota nie będziemy ruszać, są eksperci. Zajmiemy się kartami zwykłej brydżowej talii i kartami Mdme Lenormand. Wieczorem medytacja prowadzona.
 
7 i 8 dzień (12 – 13.VIII, piątek, sobota): Podsumowanie, remanent.
Wrócimy do naszego posłańca z pierwszego dnia. Jeszcze więcej obrony przed nieświadomym i świadomym działaniem szkodliwym. Ochrona naszych związków, dóbr, zdrowia, naszej przyszłości. Ochrona emocjonalna.
 
Małgorzata Bojanowska
Ur. 1952 r., filolog, pedagog. Zajmuję się psychoedukacją od 1990 r. Jest trenerem NLP John Seymour Associates, NLP Connection i International Coaching Association. Współtworzyła Instytut Świadomego Życia.
„Mam ogromną praktykę w pracy z ludźmi zarówno w obszarze osobistych problemów, rodzinnych relacji jak i zawodowych treningów.” Prowadzi coaching/terapię indywidualną. Prowadzi certyfikowane kursy: NLP Practitioner (16 dni), NLP Master Practitioner (16 dni), Hipnoza Konwersacyjna (4 dni). Kurs Umiejętności Trenerskich (10 dni), Szkolenie pracy indywidualnej z klientem (8 dni), PANORAMA SPOŁECZNA (4 dni), Wprowadzenie do NLP (2 dni).
 
„ Jestem osobą, która od zawsze była zafascynowana zdolnościami ludzi, tym, co w ludziach wspaniałe, niepowtarzalne: zdolnością do osiągania celów, realizowania marzeń, tworzenia pięknych i mądrych relacji, dokonywania potężnych życiowych zmian .
Fascynuje mnie zdolność ludzi do uczenia się i tworzenia własnego życia, dzieła sztuki.
Od prawie 40 lat zajmuję się potencjałem ludzi, od 25 pomagam dokonywać wspaniałych zmian, realizować się, budować dobre relacje.
Kocham uczyć tego, co umiem. Kocham patrzeć jak ludzie zmieniają się, odkrywają w sobie niepowtarzalne zdolności i spełniają się tak pięknie, tak pięknie.
Zapraszam Cię serdecznie! Pomogę ci i pokażę drogę do szczęśliwego życia.
Spróbuj. Poczuj jak dobrze jest mieć dobre życie.”
pic1
 
TERMIN: 6-13.VIII.2016
Czas trwania: początek zajęć 6.VIII godz. 18 sobota (zaczynamy kolacją)
zakończenie 13.VIII godz. 14 (obiadem w sobotę);
MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,
Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu
KOSZTY: 890 zł warsztat + koszty pobytu i wyżywienia
 
KONTAKT: www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu, biuro: 0662759576
Maja Wołosiewicz – Towalska 0606994366,
Jacek Towalski 0602219382
Uwaga: Konieczna wpłata zaliczki w wysokości 210 zł do 15 lipca (z opisem ”zaliczka za pobyt 6-13.VIII. 2016) na konto Ośrodka Tu i Teraz. Ilość miejsc ograniczona – w tym samym czasie odbywają się w ośrodku także inne warsztaty!
BANK PKO BP
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
Tydzień przed zajęciami zaliczki nie zwracamy!!!

Szczegóły

Początek:
6 sierpnia, 2016 @ 18:00
Koniec:
13 sierpnia, 2016 @ 13:00

Organizator

Miejsce wydarzenia