Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Krąg Kobiet z Kasią Gwiazdowską (Kawkowo)

25 lipca @ 6:00 pm - 30 lipca @ 5:00 pm

25 – 31 lipca 2022 w Nowym Kawkowie k. Olsztyna (Warmia)

Tygodniowy Krąg Kobiet z Kasią Gwiazdowską

Szczegóły

Zaps tylko emailem: ewa.foley@gmail.com

Być może po tym całym roku czujesz się wyczerpana, potrzebujesz się wzmocnić i zregenerować? Pragniesz wziąć głębszy oddech, poradzić sobie ze stresem, wrócić do równowagi, uwolnić emocje zamrożone w ciele, pożegnać przeszłość i zacząć zupełnie od NOWA? Wsłuchać się w głos swojej duszy i serca oraz wykreować swoje życie najwyższej jakości… jeśli tak, to ten wyjazd jest dla Ciebie!

Warsztat ten dedykuję kobietom. Zapraszamy wszystkie Panie, które chcą doświadczyć głębokiej regeneracji na wszystkich poziomach: ciała, emocji, umysłu i ducha.  Naszym celem będzie odzyskanie spokoju ducha i wewnętrznej równowagi. Kiedy zwracamy się do wewnątrz, potrafimy wyciszyć umysł oraz otworzyć serce – lepiej radzimy sobie z wyzwaniami, jakie przynosi nam życie. Więcej jest w nas lekkości i entuzjazmu, aby stworzyć coś nowego, twórczego, radosnego.  Będziemy też medytować w przepięknych kręgi MOCY na terenie ośrodka „TU i TERAZ” , aby podnosić swoje wibracje.

Więcej informacji: https://kasiagwiazdowska.com/odnajdz-w-sobie-spokoj-i-wew-rownowage/

 

Zapraszam też do obejrzenia mojego wystąpienia w Pytaniu na Śniadanie w TVP2: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/54959466/jak-dozyc-setki-abc-dlugowiecznosci

Pozdrawiam,

Katarzyna Gwiazdowska

Tel. 506 299 187

Psycholog, Psychodietetyk

http://kasiagwiazdowska.com/

https://www.facebook.com/kasiagwiazdowskacom

 

Szczegóły

Start:
25 lipca @ 6:00 pm
Koniec:
30 lipca @ 5:00 pm
Kategorie Wydarzenie:
, ,