Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

JAK PROWADZIĆ KRĘGI KOBIET – kurs liderski prowadzi Kasia Gwiazdowska (Kawkowo)

29 lipca @ 18:00 - 4 sierpnia @ 14:00

1800zł

Kurs liderski

JAK PROWADZIĆ KRĘGI KOBIET prowadzi Kasia Gwiazdowska w Kawkowie TU I TERAZ

29 LIPCA – 4 SIERPNIA 2024

Miejsce: Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

GOŚĆ SPECJALNY: Ewa Foley poprowadzi w niedzielę 4.08 inicjację dla LIDEREK ŚWIATŁA prowadzących KRĘGI KOBIET…

1800 zł PLUS KOSZTY wyżywienia i zakwaterowania
Koszty zakwaterowania
i wyżywienia (od 870 zł do 1720 zł w zal. od standardu pokoju)
Cena od 1 czerwca 1800 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia
(od 870 zł do 1720 zł w zal. od standardu pokoju)
UWAGA: Zaliczki na kurs nie są zwracane na 2 tygodnie przed wydarzeniem
Harmonogram wpłat za zakwaterowanie:
W sprawie zakwaterowania proszę pisać bezpośrednio do ośrodka Tu i Teraz na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia „Jak prowadzić kręgi kobiet – kurs liderski”). Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.

Stań się liderką Światła! Odkryj kobiecy wymiar przebudzenia prowadząc kręgi i zapraszając kobiety do kroczenia ścieżką serca. Wierzę głęboko, że przebudzona kobiecość może przywrócić równowagę i harmonię w dzisiejszym świecie! I Ty możesz wnieść swój wkład do transformacji świadomości na Ziemi.

„Kręgi Kobiet są po to, żeby stworzyć kobietom bezpieczną przestrzeń, w której mogą wyrażać wszystko, co im leży na sercu. Otrzymać uwagę, empatię, współczucie, zrozumienie, odzwierciedlenie, uzdrowienie, wzmocnienie, wsparcie i inspirację do działania. Naczelną zasadą kręgu jest prawda. Ego zostaje wycofane, bo tu celem nie jest, żeby komuś zaimponować czy wywrzeć na kimś wrażenie. W kręgu chodzi o to, żeby być autentyczną i naprawdę dzielić się sobą”. ­

Tanna Jakubowicz Mount

Od Kasi Gwiazdowskiej:

Szukasz nowej ścieżki rozwojowej i zawodowej, nie masz doświadczenia w prowadzeniu kręgów kobiet, ale zawsze to było Twoim marzeniem?
Pragniesz pracować z kobietami, tworzyć im bezpieczną przestrzeń do rozwoju i dzielenia?
Masz doświadczenie uczestniczenia w kręgach kobiet, chciałabyś poprowadzić krąg w swojej okolicy i nie wiesz jak to zrobić?
Chciałabyś poznać różne style prowadzenia i odkryć swój własny, który płynie prosto z Twojego serca?
Już prowadzisz warsztaty dla kobiet i/lub kręgi kobiet i chcesz poszerzyć swoje umiejętności oraz zdobyć większe doświadczenie liderskie?
Chciałabyś poznać tradycje kręgów kobiet z różnych stron świata i inspirować się nimi podczas swojej pracy z kobietami?
Pragniesz odkryć w sobie kobiecy wymiar przebudzenia?
Jeżeli TAK, to ten kurs jest dla Ciebie!

Zapisz się mailem u Ewy Foley ewa.foley@gmail.com

Od wieków na całym świecie w różnych kulturach kobiety zasiadały w kręgu. Spotykały się w ważnych momentach życia (śluby, narodziny dzieci, osiągnięcie dojrzałości), w czerwonym namiocie podczas menstruacji, podczas pełni księżyca czy też przy zwykłych czynnościach gotowania czy darcia pierza,aby dzielić się ważnymi sprawami, świętować, wyrażać się poprzez swoją kobiecość, zatrzymać się, słuchać i być wysłuchaną oraz poczuć swoje połączenie z cyklami natury. Dziś, w świecie bardzo męskim, gdzie praca wymaga od nas często rywalizacji, a dom łączenia wielu funkcji na raz – matki, żony, partnerki, kochanki, kobiety pracującej itp. – zasiadanie w kręgu jest tym bardziej nam potrzebne, aby przywrócić wewnętrzną równowagę i zanurzyć się w kobiecości. Mieć tylko czas dla siebie, odetchnąć i nabrać pozytywnej energii. Wtedy nasza kobiecość może rozkwitnąć! Zapraszam Cię do tworzenia takich przestrzeni dla kobiet!

Poniżej zdjęcia moim kręgów w Kawkowie z ostatnich lat: Ewa Foley

 

Szczegóły

Początek:
29 lipca @ 18:00
Koniec:
4 sierpnia @ 14:00
Koszt:
1800zł
Kategorie Wydarzenie:
, ,