O Ewie

Ulubione cytaty Ewy Foley:

„Są tylko dwa sposoby na życie. Jeden to życie tak, jakby nic nie było cudem. Drugi to życie tak, jakby wszystko było cudem.” Albert Einstein

„Życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, co ci się trafi.” Forrest Gump

„Gdziekolwiek jest Twoje życie, jest Świątynią – jeśli JE tak traktujesz!” Budda

AUDIOBOOKI książek Ewy Foley w formacie mp3 książek „ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU” oraz „BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA” czytane przez autorkę już w EMPiKACH w całej Polsce oraz w naszym sklepie internetowym.

Ewa Foley jest cenioną promotorką pozytywnego życia, trenerem rozwoju osobistego i charyzmatycznym mówcą. Jest autorką popularnych książek-poradników (także w formie e-booków oraz audiobooków) zwanych „trylogią życia”: ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU – podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy, POWIEDZ ŻYCIU TAK – poradnik dobrostanu oraz BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA – jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową (Wydawnictwo FEERIA www.wydawnictwofeeria.pl).

Stworzyła i prowadzi treningi rozwijające inteligencję duchową i emocjonalną, motywujące do zdrowego, twórczego i odpowiedzialnego życia. Jej prezentacje są autentyczne, pełne swobody, spontaniczności i entuzjazmu. Jest znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. Odkąd wróciła do Polski na stałe w 1994 roku – po kilkunastu latach mieszkania i studiowania w Australii – jest inspiracją dla ludzi szukających nowych dróg i możliwości życiowych. Jest także autorką, narratorem i producentem wielu popularnych programów edukacyjnych na płytach CD i DVD do samopomocy w wielu dziedzinach życia. Dzięki jej programom słuchacze mogą odkrywać swój wewnętrzny potencjał i wykorzystywać go w życiu osobistym i zawodowym.

„Wierzę, że w każdym z nas istnieje pewna szczególna siła, która każe nam zainwestować talent i energię w określonym kierunku. Moją pasją jest inspirowanie do odnalezienia tego kierunku.”

Z wykształcenia językoznawca, specjalista od marketingu i zarządzania zasobami ludzkimi. Pracowała w biznesie na wysokich stanowiskach. W Australii, gdzie mieszkała przez kilkanaście lat, ukończyła studia w zakresie medycyny holistycznej i doradztwa życiowego. W Sydney prowadziła swoją KLINIKĘ TERAPII NATURALNYCH. Tam rozpoczęła swoją karierę jako terapeuta, autor i trener. Studiowała najnowsze kierunki psychologii pozytywnej, NLP, life coaching, bioenergetykę, Dotyk dla Zdrowia, kinezjologię, hipnozę wg Ericksona, Hunę, praktyki szamańskie, Voice Dialogue. Jest Master Praktykiem NLP, Praktykiem Reiki &Reconnection oraz Praktykiem i Trenerem metody Soul Body Fusion.

Jest członkiem Australijskiego Stowarzyszenia Medycyny Naturalnej, Amerykańskiego Międzynarodowego Stowarzyszenia Reiki, Polskiego Stowarzyszenia Programowania Neuro-Lingwistycznego (NLP).

Po wielu latach poszukiwań, podróży i uczenia się od mistrzów takich jak Louise L. Hay, Sondra Ray, Stuart Wilde, Marcel Vogel, Shakti Gawain, Lazaris, dr Frank Adler, Denise Linn, Jose Silva, Christina Thomas, Marina i Colin P. Sisson, David Neenan, Christina Hall w roku 1994 założyła w Polsce firmę Inspiration Seminars International (ISI). ISI wydaje i rozprowadza autorskie programy Ewy na płytach CD i DVD („Joga z Ewą”, konstelacje rodzinne z Bertem Hellingerem). Jej programy edukacyjne zachęcają do rozwoju osobowości, zawierają inspirującą do zmiany wiedzę oraz zapewniające zdrowie psycho-fizyczne różnorodne techniki relaksacyjne

ISI wydaje po polsku w ramach umów licencyjnych kasety z wykładami znanych światowych autorów, takich jak Louise L. Hay, Stuart Wilde. ISI zaprasza też do Polski znanych trenerów zagranicznych z ich autorskimi programami (Jonette Crowley kwiecień 2020)

W 1997 roku wraz z Małgorzatą Bojanowską założyła w Warszawie INSTYTUT ŚWIADOMEGO ŻYCIA, potem Instytut Świadomego Życia Ewy Foley. Ta „szkoła życia” oferowała przez wiele lat w wielu miastach Polski roczny program rozwoju osobistego oraz systematyczne seminaria samodoskonalenia.

Ewa Foley warsztaty

Ewa Foley warsztaty

Ewa jest też cenionym tłumaczem. Doskonale mówi po angielsku, dobrze po niemiecku i rosyjsku. Wiele podróżuje po różnych kontynentach odwiedzając ciekawe miejsca i ośrodki, ciągle doskonaląc swój warsztat, spotykając liderów światowego ruchu rozwoju potencjału ludzkiego, w który jest aktywnie zaangażowana. Organizuje wyprawy świadomych globetrotterów w miejsca mocy Ameryki Północnej i Południowej, Australii i Nowej Zelandii.

Ma wielką pasję dziennikarską i jest doświadczonym prezenterem radiowym i telewizyjnym. W latach 1994-95 współpracowała z RADIEM KOLOR (jako „Kolorowa Profesor”: codzienne felietony na temat znaczenia kolorów w naszym życiu i współ-autor audycji nocnej „Duch w Kolorze”). Od wielu lat udziela wywiadów w radiu (ESKA „Bliżej siebie”, program III, Radio ZET, Radio dla Ciebie) i telewizji (TVPI „Kawa i herbata”, TVPII „Świat Kobiet”, POLSAT „Tylko dla Dam”, WOT „Fotel” etc.). Pracowała jako Dyrektor Personalny w IBM Polska, prowadziła też swoją firmę konsultingową. Współpracuje z wieloma ośrodkami medycyny naturalnej w Polsce. Jest zapraszana jako gość i konsultant do wielu programów telewizyjnych („Lustra” W. Pszoniaka, „Dekalog” J. Santorskiego, „Bliżej Natury” POLSAT etc.). Od stycznia do czerwca 1998 roku w każdą sobotę prowadziła magazyn ezoteryczny „Era Wodnika” w NASZEJ TV. W miesięcznikach „Czwarty Wymiar”, „Nieznancy Świat” ukazywały się regularnie jej reportaże i korespondencje z podróży po świecie.

Misja Ewy: „Chcę wykorzystywać cały swój potencjał i wiedzę w pracy na rzecz uszlachetniania współczesnego świata.”

Prywatnie: szczęśliwa zakochana w życiu spełniona kobieta 67+, mama Maćka, żona Miśka, obieżyświatka i rowerzystka!, pasjonatka kina i teatru, kocha czekoladę, chodzenie na bosaka, jogę, medytację i taniec, ceni poczucie humoru i uczciwość.