Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

„QUANTUM SOUL BODY FUSION” z Kasią Gwiazdowską (Warszawa)

Wrzesień 28 @ 10:00 am - 6:00 pm

Zł.450

28 września (sobota) 2019 Warszawa

„QUANTUM SOUL BODY FUSION” prowadzi Kasia Gwiazdowska

To szkolenie tylko dla certyfikowanych Praktyków SBF!! Przy zapisach emailem proszę podać datę i nazwisko trenera albo skan certyfikatu.

Kiedy: godz. 10 – 18

Cena: 450 zł, (powtarzający QSBF 200 zł)

Miejsce: podamy przy zapisach

OPIS WARSZTATU „QUANTUM SOUL BODY FUSION”:

Energie Soul Body Fusion intensywnie się rozwijają! Czy jesteś gotów/gotowa na następny „kwantowy” krok ?

Aby uczestniczyć w tych zajęciach, wymagane jest wcześniejsze wzięcie udziału w certyfikowanym  warsztacie podstawowym SBF prowadzonym przez Jonette Crowley, Ewę Foley, Kasię Gwiazdowską, Michała Godlewskiego lub innych certyfikowanych przez JONETTE I KASIĘ polskich trenerów SBF.

Ten SZCZEGÓLNY dzień pozwoli nam zagłębić się w prawdziwie transformujące aspekty Soul Body Fusion®.. Zaczniemy od tego, że naprawdę doświadczysz boskości swojego ciała. Ten zaawansowany warsztat SBF pozwoli ci na nawiązanie kontaktu z energiami Bogini Asztatary oraz wprowadzi cię w inicjującą przestrzeń, gdzie będziesz w stanie przyjąć i utrzymać więcej energii swojej duszy/ducha niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś.  Niektórzy nazywają to „Kwantową Soul Body Fusion”. To wszystko pozwoli nam na wykorzystanie szybko rozwijających się obecnie energii dla naszego własnego wzrostu, uzdrowienia i dobrostanu.

Doświadczysz bardziej intensywnych/ potężniejszych Fuzji niż kiedykolwiek wcześniej. Będziemy także pracować nad zespoleniem (Fuzją) energii Wszechświata i Matki Ziemi!

„Od dziecka miałem problemy ze słuchem. Przeczytanie książki „Soul Body Fusion” było punktem zwrotnym dla mojego uzdrowienia. Potem miałem sesję na odległość, to było wspaniałe doświadczenie, poczułem się bardzo ugruntowany. Chyba właśnie tego potrzebowało moje ciało przez te wszystkie lata… a potem wydarzyła się magia… następnego dnia poczułem jakieś bulgotanie w uchu… otwierało się! Teraz słyszę już doskonale! Odzyskałem słuch!!! Czuję się wspaniale i pewnie!” – Huda, Kuwejt

Aby doświadczyć bezpośredniej transmisji SBF od Jonette kliknij tutaj http://www.youtube.com/watch?v=b5gB1cLwrCM

“Ludzie wciąż zmagają się z problemami, zarówno fizycznymi jak i mentalnymi, nie przypuszczając nawet, co leży u podłoża tego wszystkiego: zerwana więź pomiędzy duszą i ciałem.”                                Deepak Chopra

To szkolenie umożliwi Ci na udział w międzynarodowym certyfikowanym 5-dniowym szkoleniu trenerskim SBF z Kasią jesienią roku 2019 (miejsca i daty jeszcze nie znamy).

O prowadzącej

 

Więcej na stronach: www.SoulBodyFusion.com oraz www.Jonette.Crowley.com

oraz http://kasiagwiazdowska.com

Więcej na stronie: www.JonetteCrowley.com oraz www.soulbodyfusion.com

Zakochaj się w życiu!
DZISIAJ PIERWSZY DZIEŃ RESZTY TWOJEGO ŻYCIA!

Szczegóły

Data:
Wrzesień 28
Czas:
10:00 am - 6:00 pm
Koszt:
Zł.450
Wydarzenie Categories:
, , ,

Miejsce

Organizator