Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

ZLOT online certyfikowanych Praktyków Soul Body Fusion z Jonette Crowley (USA) z tłumaczeniem

Marzec 6 @ 3:00 pm - 10:00 pm

Zł.400

Jonette Crowley (z Denver, Kolorado, USA) poprowadzi online DWA NOWE WARSZTATY w specjalnej promocyjnej cenie dla Polski!!

6 – 7 marca (2 dni) godz. 15 – 22 każdego dnia (z przerwą kolacyjną w połowie)

 – tlumaczy Kasia Gwiazdowska

Planowaliśmy, że na początku lipca 2021 Jonette Crowley przyleci do Polski z USA! Teraz już wiemy, że to się nie wydarzy – Jonette nie będzie podróżować do końca tego roku… Oczywiście bardzo liczymy, że w roku 2022 się spotkamy w realu z Jonette w Warszawie. Czarujemy!! W międzyczasie mamy propozycję weekendowego spotkania z “Babcią” Jonette ONLINE/wideokonferencja zoom 6 -7 marca 2021 (z tłumaczeniem na polski). 

Jonette została inicjowana na “Babcię”/Grandmother kilka miesięcy temu przez Grandmother Sasa –  zasiada teraz w RADZIE PLEMIENNEJ STARSZYZNY, opowie o tym na warsztatach! Jonette Crowley znana jako “duchowy Indiana Jones” w spódnicy jest współczesną mistyczką, szamanką, autorką książek i utalentowanym medium dla przewodnika duchowego o imieniu „Mark”. Więcej na stronie: www.JonetteCrowley.com

6.03 ZLOT POLSKICH PRAKTYKÓW SOUL BODY FUSION (w programie m/in.: inicjacja New Quantum SBF oraz inicjacja na Lidera Światła i wiele wiele więcej… ) 400 zł – nowy warsztat, nie ma zniżek! To zaawansowane szkolenie jest tylko dla polskich certyfikowanych Praktyków SBF. Proszę przy zapisach emailem przysłać skan swojego certyfikatu! (lub podać termin i nazwisko trenera SBF).

7.03. „Niedziela z Mark: Światło Shamballa” 400 zł – nowy warsztat, nie ma zniżek

Dla uczestników obu dni specjalna cena: 750 zł Zapisy tylko e-mailem w biurze ISI: foley@foley.com.pl

Miejsce rezerwuje wyłącznie pełna wpłata 400 zł za 1 dzień (lub 750 zł za cały weekend) na konto ISI Bank PKO S.A. I O/W-WA Nr 26124010371111000006938237
Wystawiamy faktury VAT.
Po otrzymaniu wpłaty wyślemy mailem link do wideokonferencji zoom i instrukcje logowania. ZapraszaMY!
Jonette & Ewa
.„Nadszedł czas, aby ci z Was, którzy otrzymali DNA do zmiany, wyszli z wygodnego stada i podążali za instynktami, które zostały w Was wdrukowane. Musisz słuchać swojego głosu w świecie. Twoje bezpieczeństwo nie jest tam, gdzie je do tej pory znajdowałaś/eś. Jest w podążaniu za głosem serca. To da Ci prawdziwe poczucie bezpieczeństwa”.
– Mark

      

Od Jonette: Energie Soul Body Fusion intensywnie się rozwijają! Czy jesteś gotów/gotowa na następny „kwantowy” krok ?

Aby uczestniczyć w tych zajęciach, wymagane jest wcześniejsze wzięcie udziału w certyfikowanym  warsztacie podstawowym SBF prowadzonym przez Jonette Crowley, Ewę Foley, Kasię Gwiazdowską, Michała Godlewskiego lub innych certyfikowanych przez JONETTE lub Kasię Gwiazdowską (Master Teacher) polskich trenerów SBF.

Ten SZCZEGÓLNY dzień pozwoli nam zagłębić się w prawdziwie transformujące aspekty Soul Body Fusion®. Zaczniemy od tego, że naprawdę doświadczysz boskości swojego ciała. Ten zaawansowany warsztat SBF pozwoli ci na nawiązanie kontaktu z energiami Bogini Asztatary oraz wprowadzi cię w inicjującą przestrzeń, gdzie będziesz w stanie przyjąć i utrzymać więcej energii swojej duszy/ducha niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś.  Niektórzy nazywają to „Kwantową Soul Body Fusion”. To wszystko pozwoli nam na wykorzystanie szybko rozwijających się obecnie energii dla naszego własnego wzrostu, uzdrowienia i dobrostanu.

Doświadczysz bardziej intensywnych/ potężniejszych Fuzji niż kiedykolwiek wcześniej. Będziemy także pracować nad zespoleniem (Fuzją) energii Wszechświata i Matki Ziemi!

„Od dziecka miałem problemy ze słuchem. Przeczytanie książki „Soul Body Fusion” było punktem zwrotnym dla mojego uzdrowienia. Potem miałem sesję na odległość, to było wspaniałe doświadczenie, poczułem się bardzo ugruntowany. Chyba właśnie tego potrzebowało moje ciało przez te wszystkie lata… a potem wydarzyła się magia… następnego dnia poczułem jakieś bulgotanie w uchu… otwierało się! Teraz słyszę już doskonale! Odzyskałem słuch!!! Czuję się wspaniale i pewnie!” – Huda, Kuwejt

Aby doświadczyć bezpośredniej transmisji SBF od Jonette kliknij tutaj http://www.youtube.com/watch?v=b5gB1cLwrCM

“Ludzie wciąż zmagają się z problemami, zarówno fizycznymi jak i mentalnymi, nie przypuszczając nawet, co leży u podłoża tego wszystkiego: zerwana więź pomiędzy duszą i ciałem.”                                Deepak Chopra

To szkolenie umożliwi Ci na udział w międzynarodowym certyfikowanym 5-dniowym szkoleniu trenerskim SBF z Kasią Gwiazdowską jesienią 2021 w Warszawie. www.kasiagwiazdowska.com 

Więcej na stronie: www.JonetteCrowley.com  oraz www.soulbodyfusion.com

Zapisy tylko emailem: foley@foley.com.pl

O prowadzącej:
Jonette jest współczesną mistyczką, autorką książek i utalentowanym medium dla przewodnika duchowego o imieniu „Mark” . Od roku 1990 prowadzi w Stanach Zjednoczonych i Europie popularne warsztaty rozwoju duchowego prowadzone metodą chanellingu, uznawane za czołowe w światowym ruchu rozwoju potencjału człowieka. Nigdy nie powtarza jednego tematu dwa razy! Posiada niezwykły talent przekraczania granic świadomości i otwierania ludzkich serc. Sama jej obecność powoduje w uczestnikach jej spotkań przestrzeń energetyczną umożliwiającą dotarcie do magnetycznej mądrości 10 wymiaru i 11 (zwanym przez „Mark” Shamballa). Dotychczas odwiedziła ponad 68 krajów. W Denver, Kolorado założyła Center for Creative Consciousness (Centrum Twórczej Świadomości). Zanim przebudziła się jej umiejętność chanellingu pracowała jako manager przez wiele lat w Australii i Stanach w przemyśle komputerowym. Posiada MBA i doktorat z wyróżnieniem Phi Beta Kappa.

OPIS WARSZTATU 6 marca: Uwolnij swoją moc i potencjał dzięki nowym inicjacjom! 

W programie m. in.: NOWE Quantum Soul Body Fusion®, inicjacja na Lidera Światła i aktywacje mocy…

Obecne czasy są katalizatorem głębokich zmian wewnętrznych i zewnętrznych. Przewodnik duchowy “Mark” nazwał rok 2021 ROKIEM PRZEJŚCIA (ang. transition). 

Często nasze fizyczne, emocjonalne i mentalne ciała po prostu nie nadążają za tempem tych zmian. Podczas tego 1-dniowego zaawansowanego szkolenia Jonette pomoże uczestnikom w pełniejszym urzeczywistnieniu swojej mocy i potencjału poprzez potężne inicjacje i aktywacje energetyczne. To podniesie jakość Twojego pola energii kwantowego. Będziesz także pracować w parach z innymi certyfikowanymi Praktykami SBF celem  ugruntowania tych nowe częstotliwości w twoim ciele fizycznym. 

Celem nadrzędnym tego ZLOTU jest wzmocnienie Twojej praktyki Soul Body Fusion®, tak abyś mógł/mogła być najlepszym Praktykiem lub Nauczycielem SBF w czasach, kiedy tak wiele osób potrzebuje wsparcia i pomocy.

Dodatkowe Informacje: 

Cena: 400 zł (ponieważ to szkolenie ma nowy program i różni się od poprzednich, nie  ma zniżek dla “powtarzających”)

Cena specjalna za cały weekend z Jonette 6 i 7.03.: 750 zł

Godziny: 15:00-22:00 czasu polskiego (z krótką przerwą kolacyjną w środku) 

Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim z symultanicznym tłumaczeniem na język polski przez Kasię Gwiazdowską. Ten kurs jest przeznaczony tylko dla osób mówiących po polsku.

Latem 2020 Jonette została zainicjowana w tradycji rdzennych narodów Ameryki Północnej na „Babcię”/Grandmother. Jest teraz członkiem starszyzny plemiennej 

upoważnionym do prowadzenia ceremonii i świętych obrzędów życia. Jej moc światowej szamanki rośnie.

To szkolenie ma zupełnie nowy program, wprowadzi uczestników w wibrację NOWEGO Quantum Soul Body Fusion® i jest dostępne tylko dla certyfikowanych Praktyków i Nauczycieli SBF. 

Przy zapisach proszę podać nazwisko trenera SBF i datę szkolenia, lub przysłać skan swojego certyfikatu.

Zapisy wyłącznie emailem prowadzi biuro ISI Ewa Foley foley@foley.com.pl

Szczegóły

Data:
Marzec 6
Czas:
3:00 pm - 10:00 pm
Koszt:
Zł.400
Wydarzenie Categories:
, , , , ,

Organizator

Miejsce